http://forum.speleo.lt/

Fotokonkursas „METŲ SPELEONUOTRAUKA 2012“
http://forum.speleo.lt/viewtopic.php?f=1&t=1388
Puslapis 11

Autorius:  Laura [ 2012 12 01, Šeš 1:55 ]
Pranešimo tema:  Fotokonkursas „METŲ SPELEONUOTRAUKA 2012“

Skelbiame jau tradicinį fotokonkursą:
Jau septintą kartą speleoklubas "Aenigma" skelbia fotokonkursą „METŲ SPELEONUOTRAUKA 2012“, skirtą geriausiai speleologinės tematikos nuotraukai išrinkti. Kviečiame dalyvauti visus fotografus, turinčius ką parodyti iš 2012 metais vykusių ekspedicijų į urvus.

Iki 2012 m. gruodžio 31 d. galite siųsti savo nuotraukas adresu photo[eta]speleo.lt. Išsamius reikalavimus nuotraukoms ir konkurso eigos aprašymą rasite konkursui skirtame skyrelyje: http://www.speleo.lt/index.php?id=566

PRIZAI:

Trečiąją vietą užėmusios nuotraukos autorius bus apdovanotas firminiais speleo.lt marškinėliais ir speleoklubo "Aenigma" įsteigtu prizu - Petzl firmos žumaru ASCENSION.

Antrąją vietą užėmusios nuotraukos autorius bus apdovanotas firminiais speleo.lt marškinėliais ir speleoklubo "Aenigma" įsteigtu prizu - Petzl firmos nusileidimo įtaisu STOP.

Pirmąją vietą užėmusios nuotraukos autorius bus apdovanotas firminiais speleo.lt marškinėliais ir speleoklubo "Aenigma" įsteigtu prizu - Petzl firmos nusileidimo įtaisu STOP.

Autorius:  Laura [ 2013 01 02, Tre 0:27 ]
Pranešimo tema:  Su Naujais :)

Sveikinam visus su Naujais metais ir linkim daug ekspedicijų, įdomių pažinčių ir atradimų!

O jei jau nekantraujate pamatyti šiemetinio mūsų fotokonkurso nuotraukas, pranešame, kad tai galėsite padaryti nuo sausio 8 d. Paintriguosiu ir išduosiu, kad šiemet sulaukėme kaip niekad daug dalyvių - net 35. Ir apie mūsų konkursą kažkaip sužinojo ir Afrikoje, ir Indonezijoje... ;)

Autorius:  Vernas [ 2013 01 02, Tre 19:34 ]
Pranešimo tema:  Re: Su Naujais :)

Laura rašė:
Sveikinam visus su Naujais metais ir linkim daug ekspedicijų, įdomių pažinčių ir atradimų!

O jei jau nekantraujate pamatyti šiemetinio mūsų fotokonkurso nuotraukas, pranešame, kad tai galėsite padaryti nuo sausio 8 d. Paintriguosiu ir išduosiu, kad šiemet sulaukėme kaip niekad daug dalyvių - net 35. Ir apie mūsų konkursą kažkaip sužinojo ir Afrikoje, ir Indonezijoje... ;)

Indonezijoje nėra speleologų :roll:

Autorius:  Laura [ 2013 01 02, Tre 22:04 ]
Pranešimo tema:  Re: Su Naujais :)

Vernas rašė:
Indonezijoje nėra speleologų :roll:

Tai tu jiems ir pasakyk, kad jų nėra :) Galėsiu duoti emailus :D

Autorius:  Laura [ 2013 01 08, Ant 1:03 ]
Pranešimo tema:  Re: Fotokonkursas „METŲ SPELEONUOTRAUKA 2012“

Prasidėjo antras speleoklubo „Aenigma“ organizuojamo fotokonkurso „METŲ SPELEONUOTRAUKA 2012“ etapas! Jau galite pamatyti dalyvių atsiųstas nuotraukas, balsuoti už jums patikusias ir jas komentuoti. Šiemet turime kaip niekada daug nuotraukų ir dalyvių - 35 dalyviai iš 16 šalių atsiuntė net 267 nuotraukas!

Nuotraukos eksponuojamos mūsų internetiniame fotoalbume http://galerija.speleo.lt/v/fotokonkursai/metu_nuotrauka_2012/ .

Balsuoti už nuotraukas bus galima iki 2013 m. vasario 07 d. Balsavimas internetu anoniminis.

Kaip balsuoti? Tiesiog pažymėkite nuo vienos iki penkių žvaigždučių, matomų po nuotrauka, ir spragtelėkite pele. Skaičiuojant publikos balsus į žvaigždučių skaičių nebus atsižvelgiama, bus skaičiuojamas tik bendras balsavusiųjų už nuotrauką kiekis.

Šiemetinio konkurso statistika:

- Gausiausiai dalyvaujanti šalis tradiciškai išlieka Rusija - 10 dalyvių iš Ufos, Maskvos, Sankt-Peterburgo, Rostovo-Na-Donu, Samaros, Novosibirsko, Koroliovo ir Gelendžiko atsiuntė 80 nuotraukų.
- Antroje vietoje - Ukraina. 49 nuotraukas pateikė 6 dalyviai iš Simferopolio, Sevastopolio, Kijevo ir Poltavos.
- 3 dalyviai iš Ispanijos pateikė 28 nuotraukas, o 2 dalyviai iš Lietuvos - 30 nuotraukų.
- Taip pat turime keletą dalyvių iš tolimesnių pasaulio kampelių: Brazilijos, JAV, Svazilendo, Indonezijos.
- Likusias nuotraukas pateikė dalyviai iš įvairių Europos šalių: Italijos, Slovėnijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Kroatijos, Rumunijos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos.

Autorius:  Laura [ 2013 02 18, Pir 11:57 ]
Pranešimo tema:  Rezultatai

Fotokonkursas baigėsi... Sudėjus vertinimo komisijos ir galerijos lankytojų balsavimo rezultatus, išsiaiškinome jo nugalėtojus. Vertinimo komisiją sudarė:

1. Vidmantas Balkūnas, Lietuva, dienraščio "Lietuvos rytas" ir naujienų portalo "lrytas.lt" fotožurnalistas
2. Stanislav Kotarba, Lenkija, patyręs spelelologas ir speleofotografas
3. Tomas Rekašius, Lietuva, speleoklubo "Spelaion" vadovas
4. Nikolaj Ivanov, Rusija, speleoklubo "Sokolniki-RUDN" narys
5. Jesús Martínez Sánchez-Dehesa, Ispanija, speleologas

Pirmą kartą turime situaciją, kai dvi prizines vietas užėmė tas pats dalyvis. Nedaug trūko, kad jis būtų susišlavęs visą prizinį fondą, nes 4 iš jo atsiųstų penkių nuotraukų atsidūrė pirmame dešimtuke - 1, 3, 4 ir 6 vietose. Tai - Sergio Laburu iš Ispanijos.
1 vieta http://galerija.speleo.lt/v/fotokonkursai/metu_nuotrauka_2012/laimetojai/28_02.jpg.html
3 vieta http://galerija.speleo.lt/v/fotokonkursai/metu_nuotrauka_2012/laimetojai/28_01.jpg.html

Antrąją vietą užėmė Kiril Bagrij iš Rusijos, nuo 2009 m. kiekvienais metais jis šiame konkurse užima įvairias prizines vietas. http://galerija.speleo.lt/v/fotokonkursai/metu_nuotrauka_2012/laimetojai/05_01.jpg.html

Aukščiausia vieta tarp lietuvių - 11-a, ją užėmė Gabrielės Jasytės nuotrauka http://galerija.speleo.lt/v/fotokonkursai/metu_nuotrauka_2012/laimetojai/36_15.jpg.html

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/