Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018 11 21, Tre 15:58

Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Speleo mokykla 
Autorius Žinutė
Troglobiontas

Standartinė 
yooohooo...galiu pasireiksti.... :lol: as taip mazai reiskiausi kad dabar lyg nuo grandines nutrukus jauciuosi ... :twisted:

bet siaip jeigu rimtai ta tema tai:
1. technine puse turiu omenyje SRT musu mokykloje yra labai gera, na tuo turejau progos isitikinti Arabikoje, superhyperturbo gerai yra tai kad ismokome ivairiausiu persisegimu, horizontaliu daliu perejimu ir t.t., kad galbut Kryme man atrode nelabai reikalinga :oops: tos trasos Sakalu salej tikrai daug ismoke. Mano nuomone SRT yra tvarkoj.
2. topografija.toks labai opus klausimas. Manau nepakanka tiesiog mestelti link'us i kazkokia svetaine kur kazkokia kalba pasakojama apie tai kaip daroma toponuotrauka urve, ir nepakanka treniruotes metu paklausti ar kas nori daryti topografija ar ne.? Nes prisipazinsiu pati pradzioj galvojau kad topografija yra s... ir kad ji visai niekam nereikalinga, ir kad kam kam o man jau jos visai neprireiks....Jau esu isitikinusi priesingai. Mano siulymas butu topografijos treniruote vesti iskart praktiskai kad ir kokiam nors tunelyje ar tuose paciuose Valkininku pozemiuose (pastaroji vieta pakankamai nebloga).
3. Jo didenybe SKALNIKAS. Butinas, karta i menesi. nesakau, kad verta daryti kaip sokolnikai, vaziuoti kazkur i kalnus ir mokytis bolderingo, bet ......bent jau pradmenis gauti yra butina . Yra siulymas (ne mano), gal kaip nors tartis su Azuolais (girdejau jie turi sienele) ir daryti treniruote karta per menesi Kaune arba tartis su MM gal jie galetu isnuomoti laipiojimo sale karta i menesi.Butu idealu su instruktorium.. hmm... grazesniu :D
4. toliau testi istvermes zygius, ir tokius kaip tas naktinis ..
daugiau kol kas minciu i galva neateina ...bet tikiuosi kad si tema dar bus tesiama, tai dar turesiu laiko ir progos pasireiksti ...

2006 08 24, Ket 21:35
Aprašymas ICQ YIM
Standartinė 
niu pries rusus musu SRT is tikro buvo aukstesne, bet... asmeniskai man noretusi, kad butu "patikrinimai" ar istikro taip viska darom. ty plius minus kaip ir zinai viska, pereini sudetingas trasas, bet...ar is tikro viska gerai darei, ar nebuvo kokiu liapsusu ir suabejoji.... aisku kai abejoji viena taisykle prisimeni - 2 saugos taskai - bet vien su ja negyvensi gi;)
ech butu galima ir kokias varzybeles tarp savu surengt:) a la estafetes.
visom penkiom pritariu jurgos mintim (ir ne tik;)) del skalniku - lietuvoje yra siokie tokie (Birzu r.) (ir netolimoje Latvijoje) Taciau dauguma ju yra draustiniai ir tikrai nieks neleistu ten laipioti, tiesa anksciau ne vienas skalnikistu klubas ten pabuvojo...Nors tiesa pasakius jei jau speleo pradejo "niokoti" Birzu rp gerybes, tai galetu ir pratest i:lol:

o istikro svarbiausia pusiaukelej neuzleist reikalu...

kol kas
D.

2006 08 24, Ket 22:45
Aktyvus speleologas

Standartinė 
del skalniku, jei teisingai supratau apie ka kalba... siaures lietuvoje yra ne vienas dolomitu karjeras, kuriuose dolomitiniu atodangu laipiojimui yra iki apsisikimo 8) ir beje jokie ten ne draustiniai, ir beje labai grazu, teko pabuvoti pamatyti tik trumpai, darant tyrimus, iki siol norisi kada nuvaziuot ten daugiau pasidairyt...
konkreciai, vienas yra pakruojo rajone didziulis petrasiunu dolomitu karjeras, dar keleta ispudingu netoli akmenes...
jei reiks galiu nurodyti tiksliai zemelapy

2006 08 25, Pen 13:21
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

Standartinė 
egis rašė:
siaures lietuvoje yra ne vienas dolomitu karjeras, kuriuose dolomitiniu atodangu laipiojimui yra iki apsisikimo 8) ir beje jokie ten ne draustiniai, ir beje labai grazu

jop, ten grazu kad ragana laume vaika pamestu...!
Petrasiunuose buvau, ir treniruote glai pasidaryti utiutiu koki! Ten beje ir siaip ekskursija daryti galima, siauruko muziejus, kelios vertos demesio baznycios(Lygumai...uuuuu), Linkuvos vienuolynas (isilauzkit i Linkuvos baznycios rusius kas nors pagaliau!!!), etc.
Bet tie karjerai yra gana smarkiai naudojami, net sestadieni dirba (na, dirbo) pilnu pajegumu.
Beje toliau Petrasiunu yra dar vienas berods rusvojo dolomito karjeras (galiu klysti).

2006 08 25, Pen 13:53
Aprašymas WWW
Troglobiontas

Standartinė 
ok..prisipazinsiu ...buvau as tuose Linkuvos baznycios rusiuose :oops: bet ne tasman tada rupejo ..
o siaip i Petrasiunus tai gera ideja nuvaziuoti ...mielos mano sirdziai tos vietos :D

2006 08 25, Pen 14:53
Aprašymas ICQ YIM
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: