Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2017 11 19, Sek 13:25

Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Pašto ženklai urvų tematika 
Autorius Žinutė
Hado demonas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Pašto ženklai urvų tematika
Vernas rašė:
Mano svajonė yra mažiau patraukli leidėjams, tai:
Labai norėčiau, kad išleistume pašto ženklus apie Lietuvos urvus seriją. Tai Žalsvasis šaltinis, Karvės ola, Čiobiškio urvas, Šventoji ola (atminimui). Tada tą seriją laikui bėgant papildytume naujais urvais. :roll:

Kodėl tu manai, kad šita idėja yra mažiau patraukli leidėjams nei rekordai? Leidėjas gi Lietuvos paštas ar kokia ten kita valdiška įstaiga. Rekordai labiausiai domina žiniasklaidą, laikraščius, kur pateikiama vienadienė informacija ir reikia sensacijos ir skambios antraštės. Pašto ženklo paskirtis ir idėja yra visai kita. Kaip tik akis užkliuvo už į makulatūrą išmetamo voko su lietuvišku pašto ženklu: jame nufotografuotas didžiausias Lietuvos gintaras, Saulės akmuo, parašytas jo svoris ir "Palangos gintaro muziejus". Tai lygiai taip pat sėkmingai gali būti pašto ženklas su Karvės olos nuotrauka ir trumpu užrašu.
Tiesą sakant, vienintelė prasminga idėja pašto ženklui man šiuo metu ir atrodo Lietuvos karstiniai objektai. Beje, kai kartas nuo karto pasižiūriu speleo.lt svetainės lankomumo statistiką, skyrelis apie Lietuvos karstinius reiškinius būna lankomiausių penketuke. ;)

2011 06 07, Ant 23:23
Aprašymas ICQ

Aš stengiuosi pagal galimybes rinkti visa tai, kas susiję su urvais, karstu. Turiu nedidelę 37 pašto ženklų kolekciją urvų ar šiek tiek jiems artima tema. Iš jų 21 vaizduoja urvus, 11 - karstinį kraštovaizdį. Taigi leidėjai stengiasi parodyti pasauliui savo šalies gamtos įžymybes. Prie įvykio prisitaikyti labai sunku: jis prabėga greitai, o leidybos procesas ilgas. Turiu tik 1 lenkų ženklą, skirtą ekspedicijai.
Taigi tema peršasi savaime: LIETUVOS URVAI. Dėl apimties, tai, kaip turguje - prašai daugiau, nes vis tiek gausi mažiau. Manyčiau, pirmai pradžiai reiktų siūlyti SERIJĄ. Ir nesi-kooperuojant su kitais. Jei nesigautų prastumti, reiktų sužinoti kodėl, bandyti patogesnį kelią (kooperacija ar vieno ženklo išleidimas), suartėti su komisijos nariais ir t. t.
Manau, neverta abejoti dėl šios idėjos prasmės - tai puiki mintis ir aš sakau TAIP.
Skubėti mums neleis biurokratinės procedūros komisijoje. Taigi bus pakankamai laiko viską apgalvoti.
LSA Taryba, Jolantos siūlymu, svarstys šį klausimą birželio 15-16 d.
Aš manau, kad LSA galėtų būti ta pagrindinė visuomeninė organizacija, kuri kreiptųsi į komisiją. Atitinkamais raštais galėtų idėją paremti visi speleo klubai, Biržų regioninis parkas, Biržų muziejus, Pasvalio muziejus, Geologijos tarnyba ir dar daug daug kitų, t. t. žinomi asmenys, vienaip ar kitaip susiję su karstu.
Aš visapusiškai remiu Vidmanto idėją. Reikia daryti, kol noras neprapuolė, negalima delsti ir nereikia jam trukdyti. Geriau padėkime, kas galime.

2011 06 13, Pir 23:15
Aprašymas WWW
Puruša
Vartotojo avataras

Vidmantas rašė:
..........................
Tačiau aš mielu noru užsiimsiu šio projekto įgyvendinimu. Iš klubo / LSA man tereikia, kad būtų pateikta tema pašto ženklo pagrindiniai minčiai ir idėjai. Kai ta idėja bus aš pradėsiu savo darbą.
..................

LSA tarybos posėdžio protokolo išrašas:

5.1 LSA siūlo išleisti tęstinę pašto ženklų seriją „Lietuvos karstas ir urvai“, susidedančią iš tokių ženklų:
• Karajimiškio karstinis regionas (iš viršaus)
• Kirkilų karstiniai ežerėliai (iš viršaus)
• Karvės ola (dabartinis vaizdas)
• Karvės duobė (iš senų nuotraukų)
• Žalsvasis šaltinis
• Šventoji ola (iš senų nuotraukų)
• Čiobiškio urvas
ir kiti...
Balsavo:
4 balsai - „už“; 0 – „prieš“; 1 – „susilaikė“.
Pasiūlymui išleisti tęstinę pašto ženklų seriją „Lietuvos karstas ir urvai“ su išvardintais objektais pritarta.

2011 06 20, Pir 8:16
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Vidmantas rašė:
Supratau poziciją. Kai sulauksit pasaulio rekordo - kreipkitės Lietuvos pašte į Aureliją Jonušaitę. Ji ji jums turėtų padėti arba ne. Sėkmės.

Jeigu reikia jos kontaktų - duokit žinią. Parašysiu asmeniškai, kad neviešinti forume.

2011 06 20, Pir 16:30
Aprašymas WWW
Hado demonas
Vartotojo avataras

Vidmantas rašė:
Idėja su pašto ženklais man labai patiko ir jeigu yra pritarimas - manau užsiimsiu ja. Dėkui, Gintai :)

Jeigu kas rasite kokios info apie speleo pašto ženklus, įdomias sukaktis / rekordus ar bet ką kas gali padėti iškristalizuoti temą ir ją įgyvendinti - parašykite man vidmantas[eta]speleo.lt arba tiesiog į forumą.

Vidmantai, ar vis dar galioja Tavo pasiūlymas?

LSA Taryba pasiūlė suburti tam darbo grupę. AENIGMA Taryba taip pat palaikė šią inciatyvą, tačiau buvo nuspręsta, kad klausimas yra platesnio mąsto nei klubo veikla.

Manau tema dabar aiški - reiktų dirbti darbo grupėje ir konkretizuoti objektus. LSA pasirengusi išsiuntinėti raštus Geologijos tarnybai, Aplinkos ministerijai, Biržų RP direkcijai su kivetimu palaikyti šią iniciatyvą. Manau, daugiau detalių gali aiškėti darbo grupėje.

2011 06 20, Pir 17:38
Aprašymas WWW
Puruša
Vartotojo avataras

Vidmantas rašė:
Vidmantas rašė:
Supratau poziciją. Kai sulauksit pasaulio rekordo - kreipkitės Lietuvos pašte į Aureliją Jonušaitę. Ji ji jums turėtų padėti arba ne. Sėkmės.

Jeigu reikia jos kontaktų - duokit žinią. Parašysiu asmeniškai, kad neviešinti forume.

Internete daugybėje vietų yra pašto atstovės spaudai kontaktai. Ar darbo grupė negali jais naudotis konsultacijoms?:

Nuo šiandien Lietuvos pašto elektroniniuose namuose bus galima balsuoti ir už gražiausią Europos pašto ženklą. Juo pretenduoja tapti ir lietuvės dailininkės Valdonės Bručienės kurtas pašto ženklas miškų tematika.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Aurelija Jonušaitė
Atstovė spaudai
AB Lietuvos paštas
Tel.: 8 5 236 1220
a.jonusaite@post.lt

2011 06 20, Pir 18:06
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Aidas rašė:
Vidmantas rašė:
Idėja su pašto ženklais man labai patiko ir jeigu yra pritarimas - manau užsiimsiu ja. Dėkui, Gintai :)

Jeigu kas rasite kokios info apie speleo pašto ženklus, įdomias sukaktis / rekordus ar bet ką kas gali padėti iškristalizuoti temą ir ją įgyvendinti - parašykite man vidmantas[eta]speleo.lt arba tiesiog į forumą.

Vidmantai, ar vis dar galioja Tavo pasiūlymas?

LSA Taryba pasiūlė suburti tam darbo grupę. AENIGMA Taryba taip pat palaikė šią inciatyvą, tačiau buvo nuspręsta, kad klausimas yra platesnio mąsto nei klubo veikla.

Manau tema dabar aiški - reiktų dirbti darbo grupėje ir konkretizuoti objektus. LSA pasirengusi išsiuntinėti raštus Geologijos tarnybai, Aplinkos ministerijai, Biržų RP direkcijai su kivetimu palaikyti šią iniciatyvą. Manau, daugiau detalių gali aiškėti darbo grupėje.

Aidai, tu man panašus į angelą, kuris įkalbinėja velnią.... turėk savigarbos ir tada tave kiti gerbs, juk matai, kad žmogus turi vidinių problemų, vaidina įsižeidusi, tai palik ji ramybėje :D :)))
Tuo pačiu aš noriu pakalbėti apie speleologų psichologinį pasiruošimą, juk tai yra mūsų silpna vieta. Mes netenkame savitvardos elementariose situacijose, juk negali vienas ar du priešiškai nusiteikę speleologai išderinti mūsų veiksmų plano. Na aš nusprendžiau, kad darome visų speleologų suvažiavimą, bet puse jų buvo nusiteikę priešiškai. Tai man užteko ir likusios pusės, kai susirinko vietoje 100 tik 50. Taip tai didele man trauma, kad neuždegiau visus ta idėja, bet išgyvensiu. Va sugalvojau sukurti Lietuvos speleologų asociaciją ir atsiliepė tik 17 žmonių, tai dar didesnis pralaimėjimas, bet jis negali sustabdyti geros idėjos. Tai tik mano problema, kad manęs dėl atviro budo daug žmonių nemėgsta ir vengia, o kiti net bijo. Aš žaidžiu speleologija, o nesu jos gerbėjas, man nereik nei pripažinimo, nei urvų, nei kažkokių juokingų pašto ženklų. Jau visus tuos dalykus seniai apgalvojau. Man reik tik naujai atrastų urvų ir tolimesnė veikla su tuo susieta. Kitkas tai tik žaidimas ir aš kartais tuo žaidimu susižavėdavau ir kankindavau kitus savo klausimais, išvedžiojimais ir patarimais, bet jūs nepasiduokite, juk jus turite kitų jums svarbių tikslų. Na pvz: Atėjau, įlindau į urvą jį nugalėjau ir išniekinau...Sėkmės

2011 06 22, Tre 19:16
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: