http://forum.speleo.lt/

Pašto ženklai urvų tematika
http://forum.speleo.lt/viewtopic.php?f=1&t=445
Puslapis 12

Autorius:  Vidmantas [ 2006 12 20, Tre 12:13 ]
Pranešimo tema:  Pašto ženklai urvų tematika

gintas rašė:
Hipi, gal zinai, kokia procedura ir nuo ko prikaluso/kainuoja pasto zenkla ar ju serija pagaminti?


Rašomas prašymas specialiai 11 žmonių komisijai, kurią sudaro dailininkai, Lietuvos pašto, ministerijos, filatelistų atstovai ir t.t. Kartu dalyvauja ir ministras. Prašyme turi būti supažindinama su sritimi (beje, šiame etape siūloma tik tema!), pasaulinės praktikos pavyzdžiai, laikraščių iškarpos, motyvai kodėl tai yra aktualu, svarbu, būtina ir t.t. Prašymą turi pasirašyti kuo daugiau svarbių ir įtakingų organizacijų, asmenų, visuomenės veikėjų.

Tema. Lietuviški urvai / Europos urvai / Asmenys (tačiau nuo jų mirties turi būti praėję daugiau kaip 100 m.)... Turi būti kažkoks kabliukas... data / sukaktis/ rekordas / išskirtinumas. Gali būti bendras projektas su kitomis ES valstybėmis. Tarkim LT ir ESP bendras pašto ženklas :) Tuo atveju kiekvienos šalies suinteresuotos grupės rengia analogiškus prašymus atsakingoms institucijoms.

Yra idėja daryti serija tema "Kalnai, urvai, gelmės..." Tada galima būtų pakabinti keliautojus grandus. Prisidėtų nardytojai, alpinistai, kalnų turistai ir jų organizacijos... Arba tema apie ekstremalų sportą... irgi būtų "užnugaris"...

Temų panas 2007 m. leidybai ir jos temoms jau sudarytas. Galima būti bandyti tik 2008 metams. Nors, jeigu tema labai aktuali ir isškirtinė - gali būti padaryta išimtis.

Pritarus temai yra sukuriama speciali tam ženklui leidybos komisija, kuri skelbia konkursą pačiam ženklui sukurti t.y. kas bus jame vaizduojama. Dalyvauti gali visi norintys.

Dar vienas variantas - išsileisti pašto ženklus privačiai. Bet jie bus tik suvenyriniai, klajos filatelistų kolekcijose. Vertės siunčiant laiškus jie neturės. Kitaip tariant neišeis į plačiąsias mases.

Idėja su pašto ženklais man labai patiko ir jeigu yra pritarimas - manau užsiimsiu ja. Dėkui, Gintai :)

Jeigu kas rasite kokios info apie speleo pašto ženklus, įdomias sukaktis / rekordus ar bet ką kas gali padėti iškristalizuoti temą ir ją įgyvendinti - parašykite man vidmantas[eta]speleo.lt arba tiesiog į forumą.

Autorius:  Vidmantas [ 2011 05 24, Ant 22:30 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Nenumarinau šios idėjos ... :)

Kalbėjau šiandien su pažįstama iš "Lietuvos pašto". Sakė mintis tikrai gera ir 90 proc. kad tokia tema praeitų. "Ne tokios dar patvirtinamos... " Bet pašto ženklą išsileistume geriausiu atveju 2012 m. Kitiems metams visa programa jau patvirtinta.

Dabar mums reikia tik apsispręsti kokią idėją norim "prastumti". Lietuviškus urvus, lietuvių nusileidimą į giliausią pasaulio urvą, žmogų nusipelniusį speleo ar kitą idėją.

Dar geriau būtų, kad visai tai būtų pateikta serija su alpinistais, narais ar pan. Tada būtų galima daryti seriją.

Sugalvokime ką, su kuo ir apie ką norime išleisti, o po to aš pasirūpinsiu formalumais ir biurokratija.

Autorius:  Vidmantas [ 2011 05 25, Tre 16:27 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Citata iš Lietuvos pašto

"Kalbėjau dėl tų pašto ženklų. Kaip tik vakar buvo patvirtintas planas, kokie pašto ženklai bus leidžiami 2012 metais. Tad dabar geriausiu atveju naujus pašto ženklus galėtų leisti tik 2013 metams.

Kaip ir sakiau, pasiūlyti temą pašto ženklams gali bet kas. Vienas iš būdų - parašyti laišką Lietuvos pašto Pašto ženklų leidybos departamentui. Bet tai nebus labai oficialu ir jie gali tau atsakymo ir neduoti ar svarstys tavo idėja.

Kitas, rimtesnis, būdas - parašyti oficialų raštą Susisiekimo viceministui Rimvydui Vaštakui. Jis yra komisijos, kuri svarsto, kokie bus išleisti pašto ženklai, pirmininkas. Kai tu oficialiai kreipiesi į ministeriją, tavo prašymas privalo būti apsvarstytas komisjijoje. Tada jie tau duos oficialų atsakymą dėl tavo pasiūlytos temos. Komisijai temas pašto ženklams reikia pateikti kažkur iki balandžio vidurio. Tad tą galėsi padaryt tik kitais jau metais...

Dar dėl temos - geriausia būtų, kad tema būtų kuo nors reikšminga, pvz., jubiliejus, rekordas pasiektas ar šiaip.. Jei neturi kažkokio rimto svorio, idėja gali būti ir atmesta. Tad ką nors pagalvokit ;)

Šiaip gali būti suorganizuotas ir paprastas antspaudavimas. Čia jau filatelinis reikalas ir plačiajai auditorijai nelabai įdomu, bet šis procesas truktų greičiau, kurį praktiškai visada patvirtina. Vokų antspaudavimas reiškia, kad tu paprašai išleisti specialius vokus (iliustuotus tavo siūloma tematika) ir specialiai tavo temai kurtą antspaudą. Pagal voko temą yra parenkamas koks nors jau sukurtas ir daugmaž tinkantis prie voko pašto ženklas ir vieną dieną (ar kelias, priklausomai nuo susitarimo) kuriame nors pašte (dažniausiai centriniame) yra tie suvenyriniai vokai antspauduojami tuo antspaudu. Jei norėtum, kad tau pagamintų specialius vokus, turėtum įsipareigoti dalį tų vokų įsigyti. Kiek jų reiks nupirkti nežinau, bet priklausomai nuo atspausdinto kiekio. Paprastai užsakovas įsipareigoja nupirkti apie 100 vokų. Likusi dalis tiesiog parduodama gyventojams."

Autorius:  Laura [ 2011 05 25, Tre 17:31 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Pradėkim nuo tokio klausimo: koks to tikslas (neskaitant to, kad tiesiog gražu)?

Autorius:  Vernas [ 2011 05 25, Tre 22:05 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Kiekvienas turi savo idejas, pomegius, svajones. Nereikia trukdyti jei kam yra svarbu pasto zenklai ar atvirutes ar kalendoriai. As va noreciau isleisti knygute: "99 speleo anekdotai"
Kokia is to nauda? Juk tik juoksis visi is speleologu.
Kiekvieno speleologo, kad ir koks keistas siekis susijes su urvais yra gerbtinas jei tai nepazeidzia ekologijos, etikos ir saugumo technikos reikalavimus.

Autorius:  Vidmantas [ 2011 05 25, Tre 22:37 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Laura rašė:
koks to tikslas?


Aš tavo, kaip klubo pirminikės vietoje, paklausčiau "o kuo aš/mes, kaip klubas galim padėti?"

Nes jeigu man reikia įrodinėti ir diskutuoti apie tokio darbo tikslą, tai aš savo energiją nukreipsiu kita linkme. Kaip ir su dauguma kitų idėjų.

Autorius:  Jolka [ 2011 05 25, Tre 23:33 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Manyčiau, kad tai puiki galimybė mums, speleologams, populiarinti speleo veiklą, Lietuvos speleologų judėjimą Lietuvoje bei pasaulyje ir įeiti į istoriją.
Aš taip įsivaizduoju, kad pašto ženklai turi savo išliekamąją vertę.
Konkrečios naudos negaus aišku niekas... bet idėja tai kilni. Gal verta pagalvoti, ką po savęs paliksime?..
Palaikau iniciatyvą :)

Autorius:  Laura [ 2011 05 26, Ket 9:58 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Nereikia įsivaizduoti, kad klausimu "koks to tikslas" yra ieškoma naudos ar bandoma daryti "najezdą" ir gesinti iniciatyvą :) Bet atsakymas į šį klausimą padėtų rasti kitus atsakymus: kokią konkrečią tematiką/vaizduojamus objektus siūlyti, ar jungti kartu su kalnais ir alpinistais, arba jungti su kitais ekstremaliais sportais ir pan.
Tarkime, jei tikslas yra pateikti speleologiją kaip ekstremalų užsiėmimą, tada galima siūlyti seriją kartu su visokio plauko ekstremalais. Jei norime supažindinti visuomenę su urvais Lietuvoje ir pranešti, kad tokių čia yra, galima siūlyti temą su Lietuvos karstiniais objektais (urvais, atodangom ir pan.).

Truputį nukrypsiu: šiuo metu dalyvavau viešojo kalbėjimo mokymuose, kuriuose akcentavo - kiekvienas pasirengimas prezentacijai prasideda nuo fundamentalių klausimų ir atsakymų į juos: kas yra mano klausytojai, koks yra mano pristatymo tikslas ir pagrindinis pranešimas. O visa kita - detalės ir priemonės tam tikslui pasiekti. Taip ir čia - gal vertėtų pradžioj apsibrėžti, ko būtų siekiama tokiu pašto ženklų išleidimu. Tuo labiau, jei pašto ženklai turi savo išliekamąją vertę, tai gal ir spausdinti reikia ne bele ką, kad tik urvas būtų paminėtas. :)

Autorius:  Vernas [ 2011 05 26, Ket 14:44 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Aš tai supratau, kad tikslas yra aiškus - išleisti pašto ženklą, o toliau ieškoma svaraus argumento, kad būtų tai galima įvykdyti. Kitaip ir kalba eitu, kad reikalingas konkretus pašto ženklas. Žodžiu, ieškau žmonos, tiks betkokia. :roll:

Autorius:  Mindaugas [ 2011 05 26, Ket 16:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Vernas rašė:
Aš tai supratau, kad tikslas yra aiškus - išleisti pašto ženklą, o toliau ieškoma svaraus argumento, kad būtų tai galima įvykdyti. Kitaip ir kalba eitu, kad reikalingas konkretus pašto ženklas. Žodžiu, ieškau žmonos, tiks betkokia. :roll:

Raimi, pavyzdys super. Kad tiks bet kokia - labai gerai. Bet va kodėl yra aišku kad žmonos ieškojimo tikslas yra pats ieškojimas - jau nelabai supratau.

Autorius:  Vidmantas [ 2011 05 27, Pen 8:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Lietuvos speleo tikslus ir kryptis sprendžia ir svarsto klubo taryba ir LSA taryba su darbo grupėmis ... Kaip ir nuspręsit ir pasakysit, aš taip ir padarysiu. O jeigu yra kitų norinčių užsiimti šiuo reikalu - mielai perduosiu kontaktus. Gal LSA sukurs tam darbo grupę?

Jeigu atidžiai skaitėte prieš tai buvusias žinutes, tai mano buvo pasiūlyta bent keli variantai. Dabar laukiu jūsų pasiūlymų... klubo tarybos, speleologų asociacijos, jų pirmininkų...

Autorius:  Vernas [ 2011 05 27, Pen 18:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Man idomu ar tas pašto ženklo gaminimas yra degantis reikalas? Kas atsitiks jei tai bus svarstoma ir daroma ilgiau? Išleisti ženklą dėl ženklo, tai istorikai veliau nesupras. As nezinau priežasties dabar ženklo steigimui.Ta priežastis buvo gal kai Lietuvos speleologijai buvo 30 metu ( 2008 metais berods).
Tada dariau suvažiavimą visų Lietuvos speleologų. Dabar gal laukti iki 35 m jubiliejaus jei tai jubiliejus, o gal tinka ir 33m? :roll:

Autorius:  Daumantas Liekis [ 2011 05 27, Pen 19:17 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Ne mano reikalas, bet šiemet atkūrėt / įkūrėt Lietuvos speleologų asociaciją. Puiki proga leist ženklui. Dar viena proga buvo, kai sėkmingai šturmavot Voroniją.

Autorius:  Aidas [ 2011 05 28, Šeš 19:08 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Jei žiūrėti, kad speleologijoje visgi prioritetas yra urvų tyrimai. Tai nelabai ką mes galime tokio unikalaus įžvelgti. Na nebent matau Žalsvajį šaltinį.
O jei žiūrėtume į speleolgiją, kaip į sportinį/turistinį užsiėmimą - manau unikalu yra tai, kad pirma ir vienintelė moteris pasaulyje, nuileidusi į Voronjos urvo dugną šiuo metu yra lietuvė.

Dar buvo galima išleisti pašto ženklą lietuvių nusileidimui į giliausią pasaulio urvą Lietuvos vardo tūkstanmečiui 2009m. Bet manau, kad tam jau praleista proga.
Na dar galėtų būti ir kažkos jubiliejus.

Tai realiai matau dabar dvi temas, vertas pašto ženklo:
1. Žalsvasis šaltinis ir jo tyrimai (cavediving'as). Galėtų eiti kitų geologinių objetų serijoje.
2. Pirma moteris giliausiame pasaulio urve. Galėtų eiti serijoje su alpinistais, narais ir kt.

Jubiliejų kažkokių neįžiūriu artimiausiu metu.

A.

Autorius:  Vernas [ 2011 05 28, Šeš 19:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Nors ir buvo skeptikų, bet asociacijos steigimas manau savalaikis ir pribrendęs reikalas. Labai gražu būtų, kad pats LSA ženklas būtų išleistas kaip pašto ženklas. Tai labai graži svajonė turėti LSA pašto ženklą. :roll:
Dėl Voronjos tai ženklas būtų buvęs gerai, bet jau pavėlavo, juk tai jau praeitas etapas. Reik laukti vėl naujų progų :D

Autorius:  Vidmantas [ 2011 06 03, Pen 22:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

O bus kažkoks oficialus paskelbimas ką klubas ar LSA nusprendė dėl pašto ženklo leidybos ir/ar kada to galima tikėtis?

Autorius:  Vernas [ 2011 06 04, Šeš 17:42 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Vidmantas rašė:
O bus kažkoks oficialus paskelbimas ką klubas ar LSA nusprendė dėl pašto ženklo leidybos ir/ar kada to galima tikėtis?

Tvarka yra paprasta, reik kreiptis tuo klausimu ne i tuscia erdve laukiant aido, o rasyti pasiulyma uzklausima i klubu ir LSA tarybas.
Neseniai buvo laiskas, kuri ir pats turejai gauti:
Organizuojamas klubo Tarybos susirinmkimas kitą antradienį pas Gintą 19:30

Jurga, jei galėsi/norėsi, galima organizuoti prisijungimą per skaipą.

Klausimai po kol kas tokie:
1. ......
2. ......
3. .....
4. .......
5. Kiti klausimai.

Jei kas turite pasiūlymų ką Taryba turėtų apsvarstyti, laukčiau inoformacijos.

Aidas.

Autorius:  Vidmantas [ 2011 06 04, Šeš 18:00 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Aš tikrai nesivelsiu į žaidimą - oficialių prašymų ir paklausimų rašinėjimus ar kitą biurokratiją.

Visi kam įdomu šią temą perskaitė forume ir gali diskutuoti bei priimti sprendimus taryboje ar LSA be atskirų biurokratinių popierizmų.

Autorius:  AllFOLK [ 2011 06 06, Pir 9:28 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Vidmantas rašė:
Aš tikrai nesivelsiu į žaidimą - oficialių prašymų ir paklausimų rašinėjimus ar kitą biurokratiją.

Visi kam įdomu šią temą perskaitė forume ir gali diskutuoti bei priimti sprendimus taryboje ar LSA be atskirų biurokratinių popierizmų.


pritarčiau hipiui, kažkaip klubas ne ta vieta, kur reikėtų rodyti savo galią. Tas sąrašas ką svarstyti taryboje yra daugiau popieriukas ant kurio surašyta ko reiktų nepamiršti, o kas į jį surašo tą info, daugiau yra išsi**sinėjimas, kad mol kol nesikreips oficialiai nieko nesvarstysim. Tuoj gal ateis toks laikas, kad ir alaus po darbo pakviesti jums reiks oficialų paklausimą siųsti ir laukti 3 darbo dienas oficialiam atsakymui?

Jei jau norite, kad į jus kreiptusi raštu, oficialiai ir dar belenkaip - eikit į miestų/rajonų tarybas, seimą ar dar kur..., ten puikiai veikia principas "išrinktieji" ir "visi kiti".

Vyksta tokios nesąmonės, o paskui verkiama kodėl jedrenifeni byra klubas - va TODĖL jis ir byra!

P.S. nekurstau jokių debatų, tik išsakau savo, kaip klubo nario, poziciją.

Autorius:  Aidas [ 2011 06 06, Pir 11:53 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

AllFOLK rašė:
Vidmantas rašė:
Aš tikrai nesivelsiu į žaidimą - oficialių prašymų ir paklausimų rašinėjimus ar kitą biurokratiją.

Visi kam įdomu šią temą perskaitė forume ir gali diskutuoti bei priimti sprendimus taryboje ar LSA be atskirų biurokratinių popierizmų.


pritarčiau hipiui, kažkaip klubas ne ta vieta, kur reikėtų rodyti savo galią. Tas sąrašas ką svarstyti taryboje yra daugiau popieriukas ant kurio surašyta ko reiktų nepamiršti, o kas į jį surašo tą info, daugiau yra išsi**sinėjimas, kad mol kol nesikreips oficialiai nieko nesvarstysim. Tuoj gal ateis toks laikas, kad ir alaus po darbo pakviesti jums reiks oficialų paklausimą siųsti ir laukti 3 darbo dienas oficialiam atsakymui?

Jei jau norite, kad į jus kreiptusi raštu, oficialiai ir dar belenkaip - eikit į miestų/rajonų tarybas, seimą ar dar kur..., ten puikiai veikia principas "išrinktieji" ir "visi kiti".

Vyksta tokios nesąmonės, o paskui verkiama kodėl jedrenifeni byra klubas - va TODĖL jis ir byra!

P.S. nekurstau jokių debatų, tik išsakau savo, kaip klubo nario, poziciją.


Sveiki,

Man keista pozicija. Patys išsirenkam Tarybą ir patys ant jos poto dedam. Jei išsirenkat žmones vadovauti, tai gal ir laikykitės nors kokios tvarkos ir subordinacijos.
Organizacija mūsų auga (jau virš 40 žmonių) ir jei nebus naudojama jokių valdymo įrankių bus bardakas. O kas bus kaltas, vėl Taryba, nes nesužiūrėjo... organizacijos valdymas yra rimtas ir sudėtingas darbas. Žmonės tai daro tik iš entuziazmo. Dėl to varytis ant tų žmonių švelniai tariant nėra gražu...

Dabar dėl oficialių įtraukimų ir biuroklratijos. Antradienį renkasi Taryba. Tai mažiausiai ką gali padaryti kiekvienas klubo narys - parašyti e-mailą į taryba@speleo.lt kad apsvarstytų šį ar kitą svarbų klausimą. Jis bus įtrauktas į dienotvarkę ir apsvarstytas. Dar daugiau, klubo narys siuntęs klausimą Tarybai, gali pilnai sudalyvauti Tarybos posėdyje ir dalyvauti diskusijoje - pasiūlymais, sprendimo variantais. Tarybai reikia entuziastų pagalbos. Juk šio pašto ženklo projektu kažkas turės rūpintis kaip ir kiekvienu kitu projektu. Kažkas turės būti šio projekto savininkas ir kažkam turės skaudėti galvą, kaip tą projektą įgyvendinti. Ką gali padaryti Taryba? Taryba - gali paremti iniciatyvą ir išskirti finansų šio projekto realizavimui. Parengti reikiamus raštus potencialiems rėmėjams, ar kokioms nors Taryboms. Gal net kuris nors Tarybos narys įsijungs į pašto ženklo rengimo projektą... Bet pagrindiniu smuiku, mano galvą, turėtų groti idėjos sumanytojas. Iš patirties žinau, kad prastumti idea fixe iki realybis yra sunkus darbas. Reikia įveigti daugelio žmonių pasipriešymą naujovėms ir pokyčiui, suburti bendraminčių komandą, patraukti mases idėjos palaikymui...

Tai, jei Vidmantai, Tu nori imtis šito projekto ir juo rūpinsies, kaip savo vaiku, kodėlgi jai nepritarus.... Jau yra teigiamai apie ją atsiliepusių klubo narių. Neišgirdau iš Tarybos neigiamos nuomonės. Viskas lyg link žalios šviesos juda... Tad pirmyn - darbuokis.

Aidas.

Autorius:  Sinamonas [ 2011 06 06, Pir 12:51 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

čia jau kalba eina off topic, bet visgi pridėsiu pora žodžių nuo savęs.
Taryba klube - savaime suprantamas ir reikalingas valdymo organas, tačiau viskas priklauso nuo žmonių požiūrio - tiek esančių Taryboje, tiek likusių klube. 40 žmonių klube nėra baubas, kurio nepajėgtų suvaldyti Taryba. Visai kas kita kai kalba pasisuka apie žmonių požiūrį "mes išrinktieji" ir "tie kiti". Ne iš visų, toli gražu, ne iš visų tas jaučiama, bet kai dėl šūdniekių pradedami statyti biurokratizmo bokštai, tai jau sory, kiek peržengia padorumo ribas.
Visi mes esame lygūs ir nesinori, jog būtų lygenių už mus. Taryba išgirdo iniciatyvą - šaunu, galima apsieiti be oficialaus rašto ir normalia eiga įtraukti šį klausimą į svarstytinų klausimų sąrašą. Tarybai trūksta iniciatyvių žmonių? Tegul Taryba (ar jos nariai) negesina tos iniciatyvos ir klubas vėl žydės.
Man, asmeniškai, po paskutinio pokalbio dingo bet koks noras stengtis dėl klubo ar imtis iniciatyvos, jeigu dėl menkiausio šūdniekio esi kalamas prie kryžiaus ir svarstomas Tarybos susirinkime.. Visi šiame klube esantys veikia vedami entuziazmo, tad palinkėčiau skatinti, o ne gesinti.

Autorius:  Vidmantas [ 2011 06 06, Pir 12:56 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Kaip jau minėjau, aš nerašinėsiu oficialių prašymų tarybai priimti svarstyti klausimą į posėdį, neįrodinėsiu darbo tikslingumo ir neatsakinėsiu į klausimus "o kam to reikia?" ir nedalyvausiu tarybos ar kitokiuose posėdžiuose. Visa info pateikta čia.


Tačiau aš mielu noru užsiimsiu šio projekto įgyvendinimu. Iš klubo / LSA man tereikia, kad būtų pateikta tema pašto ženklo pagrindiniai minčiai ir idėjai. Kai ta idėja bus aš pradėsiu savo darbą.

O jeigu vis dėl to man reiks užsiimti biurokratiniu bendravimu su valdymo organais, tai yra begalės kitų sferų ir pomėgių kur aš galiu realizuoti savo mintis ir idėjas.

Autorius:  Vernas [ 2011 06 06, Pir 17:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Jokio biurokratizmo LSA taryboj nėra, kai tik Erikas atsiras Lietuvoj sušauksim LSA posėdį specialiai tuo klausimu ir nebūtina daugiau jokių raštų į LSA tarybą. Aš net viešai galiu jums pasakyti savo nuomonę, kokią aš išsakysiu toje taryboje vadovaudamasis turima informacija. Štai mano būsimos kalbos išrašas;
Daugelis žmonių yra linkę galvoti, kad jei tik yra proga, tai ją reikia skubiai naudotis. Manau, kad ir visi speleologai Lietuvoj džiaugtus, kad būtų išleistas pašto ženklas. Gal tik aš vienas ir turiu abejonių. Manau, kad jo skubotas išleidimas dėl to, kad išleisti gali atnešti tik neigiamas pasekmes.
Jeigu oratorius sako kalbą tik, kad kalbėti, tai jo kitą kartą niekas neklausys. Gali gautis, kad mes išleisim dabar beprasmį ženklą, o po metu atsiras tikrai svarbi priežastis ir mes jau negalėsim leisti, nes girdi juk apie speleologija neseniai buvo leista. Tada suprasim, kad padarėm klaidą.
Kokia gali būti priežastis? Tai pvz: lietuviai praners Voronjos sifoną ir bus pasaulio rekordas arba atrastas lietuvių kelionės metu ir praeitas, įregistruotas kadastre vertas dėmesio urvas. Gali būti atrastas ir Lietuvoje urvas didesnis nei Karvės ola.
Skubotas sprendimas su riksmai: Valio :!: Niekas nedrįskite trukdyti :!: - čia netinka. Manes nedomina mano reitingai. Aš galiu leisti elgtis taip kaip sako mano protas ir galiu priimti nepopuliarius sprendimus. Šiuo metu matau tik skubinimą pasirašyti, nutarti negalvojant, todėl sakau Tam neaiškaus tikslo ženklui - NE, bet jei aplinkybės keisis arba bus pateikta daugiau svarių argumentų, tai busiu laimingas galėdamas sakyti -TAIP

Autorius:  Vidmantas [ 2011 06 06, Pir 19:00 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Supratau poziciją. Kai sulauksit pasaulio rekordo - kreipkitės Lietuvos pašte į Aureliją Jonušaitę. Ji ji jums turėtų padėti arba ne. Sėkmės.

Autorius:  Vernas [ 2011 06 06, Pir 20:49 ]
Pranešimo tema:  Re: Pašto ženklai urvų tematika

Vidmantas rašė:
Supratau poziciją. Kai sulauksit pasaulio rekordo - kreipkitės Lietuvos pašte į Aureliją Jonušaitę. Ji ji jums turėtų padėti arba ne. Sėkmės.

Tai ne LSA tarybos posėdis, o tik vieno nario pamąstymai. Tarybos nariai Jolanta ir Aidas jau pasisakė už ženklą. Tie pasisakymai ir balsavimas dar gali keisti. As nesu savo išankstinio nusistatymo vergas, jei bus protingų minčių, tai viskas svarstytina.
Rekordu tema, tai manęs visai nedomina, nes tas rekordas yra toks laikinas ir po keliu metu atrodo net juokingas.Bet spėju ji tiktų pašto ženklui.
Mano svajonė yra mažiau patraukli leidėjams, tai:
Labai norėčiau, kad išleistume pašto ženklus apie Lietuvos urvus seriją. Tai Žalsvasis šaltinis, Karvės ola, Čiobiškio urvas, Šventoji ola (atminimui). Tada tą seriją laikui bėgant papildytume naujais urvais. :roll:
Manau, kad čia yra elementarus svarstymų kelias ir svarbiausia nesinervinti, įsiklausyti viens i kitą ir negailėti laiko ir jėgų sveikom diskusijom. Geriausia, kad prieš diskutuojant užkasti tamohaukus visai, o diskutuoti čia turėtų visi nepriklausomai nuo užimamos padėties klubuose ar tarybose.Gal net balsavimą surengti visuotinį :idea:

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/