Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2017 12 14, Ket 5:22

Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
 LSA info 
Autorius Žinutė
Puruša
Vartotojo avataras

Standartinė LSA info
Įmonės kodas 302639964
Įregistruotas 2011-06-17
Oficialus pavadinimas LIETUVOS SPELEOLOGIJOS ASOCIACIJA
Registracijos adresas Jurbarko r. sav. Išlestakių k. 1
Teisinė forma Asociacija

2015 03 20, Pen 16:40
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Standartinė Re: LSA info
LSA yra Europos Speleologijos Federacijos narė, nors dar nepakeista info jų puslapyje nurodyta klubas Aenigma.

http://eurospeleo.eu/en/members/all-members.html

LSA yra Tarptautinės Speleologijos Sąjungos narė.

http://test3.brlog.net/

2015 03 20, Pen 17:20
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: LSA info
2015 m. birželio 6 d. Išlestakiuose įvyko visuotinis Lietuvos speleologijos asociacijos narių susirinkimas.
Paviešėjome svetingoje Eriko ir Editos Laiconų sodyboje, pasivaikščiojome po botaninį Margupio draustinį, kuriame saugomi vieni didžiausių kadagynų Lietuvoje, aplankėme speleo muziejų ir išgirdome šeimininko Eriko Laicono viziją apie muziejaus tobulinimą. Paskui klausėmės kelionių pasakojimų. Vakaro vinis - Eriko Laicono pasakojimas apie kelionę į Madagaskaro karstinius regionus.
Taip pat buvo šrinkta nauja asociacijos Taryba, Prezidentas.
LSA Prezidentu išrinktas Erikas Laiconas.
Raimondas Daniūnas išrinktas Viceprezidentu.
Į likusias tris Tarybos narių vietas išrinkta:
Romas Valaitis,
Vytis Vilkas ("Cavediving" kolektyvo atstovas),
Jolanta Kozlova ("Aenigma" klubo atstovė).

Dėkoju sodybos šeimininkams ir visiems dalyvavusiems bei kūrusiems šiltą, jaukią atmosferą.

2015 06 17, Tre 13:05
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Standartinė Eriko Laicono laiškas speleologams
Sveiki, kolegos ir bendraminčiai,

Štai jau praėjo pusmetis nuo birželio 6 d., kai Išlestakiuose (Jurbarko raj.) įvyko LSA narių ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Jame, kaip įprasta, buvo kalbama apie mūsų veiklą ir svajojama apie ateitį. Deja, dalyvių skaičius – 13 – šiek tiek nuliūdino. Nors, kita vertus, jis atspindi bendrą padėtį mūsų šalies speleologijoje apskritai. Šiuo metu akivaizdžiai jaučiama vystymosi lėtėjimo tendencija. Tačiau tai tik laikinas reiškinys ir todėl nerimauti neverta.

Susirinkimas išrinko naujos sudėties, sumažintos iki 5 narių, Tarybą: Erikas Laiconas (prezidentas; Išlestakiai, Jurbarko raj.), Raimondas Daniūnas (viceprezidentas; Kaunas), Jolanta Kozlova („Aenigmos“ atstovė; Vilnius), Vytis Vilkas („Cavediving.lt“ atstovas; Kaunas) ir Romas Valaitis (Panevėžys). Taip pat, pačiai prašant, buvo nutraukta laisvanoriško darbo sutartis su Audrone Rukšaite. Naująja LSA finansininke tapo Augė Riaukienė (Sintautai, Šakių raj.).

LSA finansinė padėtis buvo įvertinta kaip „nesanti gera“ (šiandien turime 354,82 €). Tačiau ji nėra ir bloga, nes mes ne tik sumokame mokesčius už priklausymą tarptautinėms organizacijoms (UIS ir FSE), kurie sudaro 118 € metams, bet dar ir šiek tiek lieka. Mes niekam nieko nesame skolingi. Ačiū visiems, kurie nukreipė savo 2 % pajamų mokesčio dalį LSA naudai (šiemet tai sudarė 132,57 €). Savo ruožtu aš asmeniškai susirinkime įsipareigojau kasmet pervesti 1 % nuo savo pensijos su sąlyga, kad mano pinigai bus panaudoti tik UIS narystės mokesčiui susimokėti. Tuo pačiu raginu visus LSA narius ir mums prijaučiančius prisidėti asmeniškai prie finansinės padėties gerinimo: susimokėkite, prašau, nario mokesčio įsiskolinimus; perveskite LSA naudai 2 % pajamų mokesčio ar kitaip paremkite.

Aš tapau išrinktas prezidentu ne pačiu palankiausiu man metu. Juk dar vis tenka dirbti dviejuose darbuose ir papildomai dalyvauti keliuose ne pelno projektuose. Todėl nesu pakankamai laisvas skirti savo laisvalaikį vien tik speleologijai. Bet tai pagydoma, ir tikiuosi po 2-4 metų padėtis ženkliai pasikeis pomėgių naudai.

Kaip žinoma, 2018 m. mūsų laukia svarbus jubiliejus – 40 metų Lietuvos speleologijai. Liko vos dveji metai tam pasiruošti. Tik nuo mūsų visų noro ir pastangų priklausys, kaip pasirengę mes jį sutiksime. Ruoštis tam pradėti reikia šiandien. Aš jau pradėjau galvoti. Pageidauju, kad jūs irgi prisidėtute. Viliuosi, kad visi suprantame, jog niekas nieko už mus nepadarys ir niekas nieko nesiruošia įpareigoti ką nors padaryti. Viską teks atlikti jums patiems ir man pačiam. Darysime tai savo laisvu pasirinkimu ir savo malonumui patenkinti. Todėl aš kreipiuosi į jus su prašymu gerai gerai pagalvoti ir iki š. m. gruodžio 24 d. atsakyti štai į šiuos paprastus klausimus:

Ruošiantis Lietuvos speleologijos 40-mečiui, aš...

· ...noriu ir galiu vienas pats atlikti šias užduotis:

· ...norėčiau, bet vienas negaliu (reiktų pagalbos) atlikti šias užduotis:

· ...niekuo prisidėti negaliu, bet (turiu puikių idėjų) kitiems siūlau atlikti tokias užduotis:

Jūsų pasisiūlymai bei pasiūlymai bus apibendrinti Taryboje ir jų pagrindu sukursime pasiruošimo jubiliejui gaires ir drauge sieksime kuo geresnio rezultato.

Birželio 6 d. susirinkime aš atskleidžiau savo ketinimą iki 2018 m. mūsų viensėdyje savo lėšomis pastatyti pirmąjį Lietuvoje speleologijos muziejų. Tokiam žingsniui mane paskatino Raimondo iniciatyva rinkti ir vežti pas mane į Burbiškių muziejuką visokius atgyvenusius speleologinius daiktus, įrangą, inventorių,... Jie jau ėmė keliauti pas mane, bet etnografinis Burbiškių muziejukas jau nebesutalpina eksponatų. Todėl gimė mintis perkelti speleologinius eksponatus į naują erdvę. O ją teks sukurti. Iš jūsų (ypač veteranų) aš labai prašau patikrinti savo sandėliukus ir tai, kas speleologiška ar buvo naudota ekspedicijose, ir jums jau nebereikalinga, perduoti man būsimo naujojo muziejaus fondams papildyti. Galite vežti man bet kuriuo metu patys arba sutarsime, kaip galėčiau juos pasiimti. Iš anksto visiems dėkoju už būsimą pagalbą. Apie savo ketinimus parašykite atsakydami į aukščiau pateiktus klausimus.

Artėjančių švenčių proga linkiu jums kuo geriausios kloties ir puikių urvų.
Pagarbiai,
Erikas

2015 12 11, Pen 18:16
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 4 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume