Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2017 11 22, Tre 19:45

Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
 Dvylikta pamokėlė. Baimės alchemija. 
Autorius Žinutė
Puruša
Vartotojo avataras

Standartinė Dvylikta pamokėlė. Baimės alchemija.
Katė aptiko kieme ant žemės gulinčią knygą. Ant viršelio buvo užrašytą “Tagorė”. Ji išplėšė vieną lapą, pasidarė lėktuvėlį ir pradėjo su juo žaisti. Lėktuvėlis apskriejo mirties kilpą ir smigo žemyn. Pataikė tiesiai į snūduriuojančio šuns krūtinę. Šuo prabudo nuo stipraus skausmo širdyje, pamatė subliūškusį lėktuvėlį ir sunkiai alsuojančią, bandančią kažką paaiškinti katę. Šuo ištiesino popierių ir perskaitė:

"Kas nori gera daryti,
beldžias į vartus;
kas myli,
randa vartus atdarus."

Šuo susimąstė: „Nesuprantu kaip gali būti vartai atidaryti, juk tada aš visus praeivius sukandžiočiau., o gal čia yra paslėpta mintis ir katė nori su manim susidraugauti?“
-Sakyk, Katyte, ką tu man jauti?
Katė virpančiu balseliu pradėjo aiškinti:
-Jei reiktų žodžiais išsakyt emocijas, apėmusias mane, pavadinčiau jas baime.
Šuo vėl susimąstė balsu:
-Mūsų santykiai keisti - genami įdomumo artėjam viens prie kito, stengiamės geriau pažinti ir suprasti, bet vienas neatsargus judesys ir situacija tampa nevaldoma, įvyksta mūšis, į darbą paleidžiami dantys ir nagai. Pasruvę kraujais pasitraukiam kiekvienas į savo kampą, žaižaruodami neapykanta...., tačiau išsilaižę žaizdas, vėl pajuntame, kad viens be kito negalim, o ką tu apie tai galvoji?
Katė pasipiktino:
- Jaučiu tavo balse pašaipą... „viens be kito negalim" – tai perdaug intymu, bijau kad šie žodžiai peržengia paprasto bendravimo ribas. Tau neišeina atsisakyti kvailų iliuzijų, o man nesiseka įrodyt, kad jos tuščios.. , turbūt man nelemta tavęs suprasti niekada...

Moralas: Jeigu ko nors nesupranti, tai jo bijai, jei negali nugalėti tos baimės - jauti baimės objektui neapykantą ir panieką. Štai kodėl vieni žmonės myli, o kiti niekina tą patį „urvą“.

2006 03 15, Tre 11:42
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 1 pranešimas ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: