Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2017 12 13, Tre 12:15

Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
 Linksmoji viktorina. Klausimas Nr.2 
Autorius Žinutė
Puruša
Vartotojo avataras

Standartinė Linksmoji viktorina. Klausimas Nr.2
Paveikslėlis
Šita nuotrauka vadinama: "Paslėptis"
Ką tai reiškia?

2009 07 07, Ant 17:08
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Linksmoji viktorina. Klausimas Nr.2
vietinis tualetas, atlikus reikalus viskas paslepiama

2009 07 07, Ant 23:18
Aprašymas WWW
Puruša
Vartotojo avataras

bludlivijkot rašė:
vietinis tualetas, atlikus reikalus viskas paslepiama

Vieną kartą aš prisiminimų genamas nuėjau pasižvalgyti į daubą kurioje prieš daug metų buvom įsirengę stovyklą ir vos nesupykino, nes ten masine Soldatskaja urvo praeidinėtojų išvietė patapo. Savo kelionių metu nedarau jokių visuomeninių tualetų, kiekvienas eina kiek galima toliau nuo stovyklos, padaręs užmaskuoja žemėm, lapais, žole. vieta renkasi, kad vėliau kitas nesugalvotų ten padrybsoti medelio paunksmėj. Tuo tarpu urve reiktu pasirūpinti tokia vieta, gal net užkasti, pabarstyti reikiamom medžiagom.
Atsakymas įdomus , bet neteisingas

2009 07 07, Ant 23:50
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

chmmm.. gal taip urvus saugo Raimondas Daniūnas? :roll: atradęs užkasa ir užmaskuoja geresniems laikams, kai žmonės mylės ir tinkamai elgsis su urvais? :)

2009 07 08, Tre 8:02
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Sinamonas rašė:
chmmm.. gal taip urvus saugo Raimondas Daniūnas? :roll: atradęs užkasa ir užmaskuoja geresniems laikams, kai žmonės mylės ir tinkamai elgsis su urvais? :)

Taip, tai uždarytas urvelis, toks kokį jį radome. Uždaryti reik ne tik nuo žmonių, bet ir nuo saulės, nes iki tol šviesos nematęs urvas labai keičiasi, ten jau priskrido musių, vabalų, jei taip toliau, tai sužaliuos ir pasikeis sienos.Mes neturime teisės keisti uždaros ekosistemos.
Dėl žmonių, tai niekada taip nebus, kad visi jie mylės urvus, juk žmonės mažai pasikeitė visais laikais buvo žudikų, vandalų, barbarų...Mes tik kitaip vadiname, o esmė nepasikeitė. Urvas saugomas ne tik nuo blogų žmonių, o ir nuo paprastų geraširdžių speleo turistų, speleo sportininkų, speleo kolekcionierių ir pn. kiekvienas urvo praėjimas palieka neigiamą pėdsaką, net jei mes esame ypatingai atidūs, pastabūs ir norime išsaugoti, nepakenkti.

P.s. Šitas ir daug kitų man priskiriamų urvų atradimų yra iš tiesų bendras viso kolektyvo darbo rezultatas. Vieni atranda, kiti kasa, treti platina, įrenginėja. Visi prisideda, net ir tie, kurie tuo metu lieka stovykloje, juk turi kažkas ją saugoti, o tuo metu gali ir dažyti urvo sutvirtinimui ruošiamas konstrukcijas, gręžioti skyles ir pn. darbus. Aš dalyvauju tame daugiau kaip stabdis, kontrolierius, trukdytojas, nervų gadintojas, kaip tarpininkas tarp urvo dvasių ir speleologų, tarp sąžinės ir neatrasto pasaulio pažinimo troškimo.Taigi, esu daugiau neigiamas, įkyrus, priekabus, šlykštus personažas :roll:

2009 07 08, Tre 9:08
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Vernas rašė:
Aš dalyvauju tame daugiau kaip stabdis, kontrolierius, trukdytojas, nervų gadintojas, kaip tarpininkas tarp urvo dvasių ir speleologų, tarp sąžinės ir neatrasto pasaulio pažinimo troškimo.Taigi, esu daugiau neigiamas, įkyrus, priekabus, šlykštus personažas :roll:

na.. dar pridurčiau kaip žadintojas.. :) Raimi, nėra viskas taip juoda kaip tu čia dažai.. kur pozityvumas? :)

2009 07 08, Tre 9:26
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Sinamonas rašė:
Vernas rašė:
Aš dalyvauju tame daugiau kaip stabdis, kontrolierius, trukdytojas, nervų gadintojas, kaip tarpininkas tarp urvo dvasių ir speleologų, tarp sąžinės ir neatrasto pasaulio pažinimo troškimo.Taigi, esu daugiau neigiamas, įkyrus, priekabus, šlykštus personažas :roll:

na.. dar pridurčiau kaip žadintojas.. :) Raimi, nėra viskas taip juoda kaip tu čia dažai.. kur pozityvumas? :)

Tu teisus, žadintuvas ir yra mano pozityvioji pusė. Rytais keldavausi tekant saulei, padarydavau kavos ir tik tada keldavau bendražygius, girdydavau per prievarta kava ir statydavau ant kojų, juk šviesus laikas yra labai svarbus, ryte dar ne karšta, galima apkeliauti ratuką, stebėti gamtą, susitvarkyti daiktus ir mintis paruošti darbui. Jei vėlai kelsi, tai vakare negalėsi užmigti, teks kurti laužą, degti lemputes, vakaroti. Paskutinės kelionės metu laužą uždegėme tik vieną kartą, kad sudeginti dalį šiukšlių. Negi deginsi brangias ant Karabi malkas be naudos, tik dėl romantikos.

2009 07 08, Tre 9:41
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

:) chmmm.. tąryt aš kavos pasigedau, buvo tik žadinimas :D

2009 07 08, Tre 9:49
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Sinamonas rašė:
:) chmmm.. tąryt aš kavos pasigedau, buvo tik žadinimas :D

Tą rytą turėjau paruošęs jums gaivinančių gėrimų, tačiau gavosi nesusipratimas. Galvojau, kad palydėsyte manę iki mašinos ir aš juos padovanosiu atsisveikindamas, bet atsitiko taip, kad nieks nesiruošė manęs lydėti, o pačiam siulyti, tai atrodytų, kad aš prašausi padėti nunešti generatorių,įrangos komplektą ir perfo akumą, kad pats nepajėgiu, tai būtų kvaila. Taip ir liko tos dovanos geresniems laikams. Nepykite, kad taip gavosi. Kitą kartą pasiimsiu viską iš karto, nes dabar jau žinau, kad svečių išlydėjimo tradicijų pas jus nėra.

2009 07 08, Tre 14:52
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

:? tikrai gavosi nesusipratimas.. lyg ir atsisveikinom, o kad reikia palydeti svecia iki ten is kur jis atejo neteko girdet.. tikriausiai skirtingose grupese skirtingos pasisveikinimo ir atsisveikinimo tradicijos? :wink:

2009 07 08, Tre 15:02
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Tradicijos čia nieko dėtos, kiekvieną svečią palydi tiek kiek jis to vertas, jei nepageidaujamas svečias tai išlydi kiek galima toliau, kad įsitikinti, jog jis tikrai išvyko, jei savas, tai pats suras kelią. Tiesiog nesitikėjau, kad esu toks savas jums ir tiek. Jei mano atsiprašymą dėl nepadovanotų gaivinančių gėrimų priimat, tai baigiam tą temą, nes ji nėra speleologišką.

2009 07 08, Tre 20:21
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 11 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: