http://forum.speleo.lt/

Viktorina
http://forum.speleo.lt/viewtopic.php?f=8&t=1293
Puslapis 11

Autorius:  Vernas [ 2011 04 12, Ant 23:24 ]
Pranešimo tema:  Viktorina

Kas tai per žmogus ir kuo jis svarbus Lietuvos speleologijai?
Paveikslėlis

Autorius:  Aidas [ 2011 04 13, Tre 10:03 ]
Pranešimo tema:  Re: Viktorina

Žvynakevičius, pirmas Lietuvos speleo-sporto asociacijos prezidentas.

Autorius:  Vernas [ 2011 04 13, Tre 17:20 ]
Pranešimo tema:  Re: Viktorina

Aidas rašė:
Žvinakevičius, pirmas Lietuvos speleo-sporto asociacijos prezidentas.

Taip tai:
ALGIRDAS ŽVINAKEVIČIUS

Gimė 1955, Alytuje

Žmona Rima (g.1956), ekonomistė. Vaikai - Barbora (g.1981), finansų analitikė, Ignas (g.1988), VU studentas.

Mokslai. 1962–1973 mokėsi Alytaus 5-ojoje vid. m-kloje, 1974–1979 studijavo VU.

Darbinė veikla. 1978–1998 - LRTV Vaikų ir jaunimo redakcijos jaun. red., vyresnysis red., vyr. red. pavaduotojas, prodiuseris, LRT žurnalistų grupės vad. transliuojant olimpines žaidynes Barselonoje, Lilehameryje, Atlantoje, Nagane, 1999 - parolimpinių žaidynių transliacijos centro Š.Karolinoje (JAV) žurnalistas, 1999–2004 - VšĮ "Vakarų televizija" direktorius, nuo 2004 - VšĮ "TV Europa" direktorius.

Faktai. Žurnalistinio darbo sritys: sporto transliacijos, dokumentinių filmų prodiusavimas. Svarbiausi prodiusuoti dok. filmai: "Barselona", “Lietuvos TOK - 10 metų”, “1000 mylių dienoraštis”, “Mediniai Lietuvos dvarai”, “PVM - parduotos vergauti moterys”, “Kultūros paveldo turizmas Lietuvoje”, “Lietuva. Šiapus ir anapus laiko”, “Išsaugokim Lietuvos pilis, dvarus ir parkus”, "Senieji Lietuvos vargonai", "Istoriją kuriame kartu", "Medinė Lietuvos architektūra" ir kt.. Ypatingas pasiekimas - sukūrė dokumentinių filmų ir TV laidų prodiuserinę kompaniją "TV Europa". Pelnė RTK "Pragiedrulių" prizą už TV dok. apybraižą "E.Andre parkai Lietuvoje". Lietuvos žurnalistų s-gos, Tarptaut. žurnalistų s-gos narys. Kvalifikaciją kėlė sporto žurnalistikos kursuose (Danija, 1997), "Žiniasklaida ir visuomenė" (Danija, 2001).

Laisvalaikis. Patinka keliauti.

Moto. Saulė vistiek patekės.

Pareigos ir visuomeninės pareigos. VšĮ "TV Europa" direktorius.

Atsakymas deja nėra visiškai teisingas, nes klausimas buvo kuo jis svarbus Lietuvos speleologijai. Atsakymas teisingas turėtų būti: Niekuo, nes jo išrinkimas, tai buvo mūsų klaida.

Autorius:  manding [ 2011 04 14, Ket 1:38 ]
Pranešimo tema:  Re: Viktorina

Vernas rašė:
Atsakymas teisingas turėtų būti: Niekuo, nes jo išrinkimas, tai buvo mūsų klaida

Gal galima plačiau?

Autorius:  Vernas [ 2011 04 14, Ket 9:33 ]
Pranešimo tema:  Re: Viktorina

manding rašė:
Vernas rašė:
Atsakymas teisingas turėtų būti: Niekuo, nes jo išrinkimas, tai buvo mūsų klaida

Gal galima plačiau?

Kaip matome iš to žmogaus biografijos, kad jis nieko bendro neturėjo su speleologija, nei karstologija, nei geologija. Tiesiog steigiant speleo asociacija speleologai buvo įtikinti, kad reik pirmininką išrinkti žinomą Lietuvoje žmogų ir taip speleologija gaus daug pinigų ir kitos naudos, tačiau nauda buvo tik vienkartinė, tai buvo vienas išvažiavimas į Ispaniją kino filmų festivalį. Daugiau speleologai to žmogaus nematė ir jis pamiršo žodį speleologija. Visi net ir tie kurie prastumė jo kandidatūrą i asociacijos pirmininko vietą pripažino, kad tai buvo klaida. Gal aš kažką pasakiau netiksliai, tai atleistina, nes man net neteko garbės pakalbėti su pirmuoju Lietuvos speleo sporto asociacijos prezidentu :(
Dabartinis mūsų savigarbos lygis pakilo labai aukštai. Mes pakėlėme nosis ir galvojame, kad speleologų padermė yra aukščiau už kitus paprastus žmones, nesvarbu, kad tie užima ministro, ar seimo nario kėdę, juk jie nepajėgus žemės drebėjimo atveju normaliai susirangyti net po stalu, jau nekalbant apie meandrų ir škurnikų įveikimus :roll:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/