Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2017 11 24, Pen 16:08

Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
 Mini perfas 
Autorius Žinutė
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Standartinė Mini perfas
šeštadieninio pokalbio metu buvo iškelta mintis light technikos instaliavimui naudoti akumuliatorinius suktuvus, kurie turi ir gręžimo/kalimo funkcija:
http://www.makita.lt/flypage/akumuliato ... 1dwpe.html
Apžiūrėjau Ermitaže šį modelį - kaina jo 530 Lt. Atsižvelgiant į tai kad galima 25 proc. sumoketi Ermitažo pinigais, šis prietaisas kainuotų nepilnus 400 Lt. Į šią kainą įeina 1+2 akumuliatoriai. Kokie pamąstymai būtų kitų žmonių?

2011 04 06, Tre 12:08
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Mini perfas
Čia kad info nepasimestų:
http://www.boschtools.com/Products/Tool ... x?catid=64
http://www.hilti.lt/hollt/page/module/h ... Id=-291351
http://www.makita.lt/akumuliatoriniai-s ... /18-v.html

Šeip Simo rasta kaina yra mažiausia ką sugebėjau rasti ant greičio... ir dar trys akumai...

2011 04 06, Tre 12:45
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

O mano požiūris ganėtinai skeptiškas. Pirmiausiai man primena situacijas, kai žmogus tik atėjęs į speleo mokyklą pareiškia norą susipirkti visą įrangą. Tokiems aš visada sakau "Palauk ir pažiūrėk, ar tai tikrai tavo veikla". Taip ir su ta light technika pas mus klube kol kas.

Kitas dalykas, gal galite pateikti skaičius palyginimui, kiek būtų galima išgręžti skylių su tokiu perfu ir su mūsų turimais perforatoriais. Suprantu, kad skylių skaičius nuo diametro priklauso, na bent vienam diametrui palyginti. Mąstant apie Ispaniją (Vilius vis mini tai kaip realiausią poligoną naudoti visą "lengvąją techniką"), ten reikėtų eiti ieškoti urvų į kitą slėnį, greičiausiai su nakvyne. Tai, jei pasirodytų, kad išgręžimų skaičius smarkiai skiriasi, kas būtų sumoj lengviau: neštis normalų perfą su dviem pakrautais akumais ar neštis lengvą perfą su jo akumais ir saulės bateriją, laidus ir akumuliatorių jiems krauti?

2011 04 06, Tre 15:00
Aprašymas ICQ
Trogloditas
Vartotojo avataras

Laura rašė:
O mano požiūris ganėtinai skeptiškas. Pirmiausiai man primena situacijas, kai žmogus tik atėjęs į speleo mokyklą pareiškia norą susipirkti visą įrangą. Tokiems aš visada sakau "Palauk ir pažiūrėk, ar tai tikrai tavo veikla". Taip ir su ta light technika pas mus klube kol kas.

Kitas dalykas, gal galite pateikti skaičius palyginimui, kiek būtų galima išgręžti skylių su tokiu perfu ir su mūsų turimais perforatoriais. Suprantu, kad skylių skaičius nuo diametro priklauso, na bent vienam diametrui palyginti. Mąstant apie Ispaniją (Vilius vis mini tai kaip realiausią poligoną naudoti visą "lengvąją techniką"), ten reikėtų eiti ieškoti urvų į kitą slėnį, greičiausiai su nakvyne. Tai, jei pasirodytų, kad išgręžimų skaičius smarkiai skiriasi, kas būtų sumoj lengviau: neštis normalų perfą su dviem pakrautais akumais ar neštis lengvą perfą su jo akumais ir saulės bateriją, laidus ir akumuliatorių jiems krauti?

Na, niekas nesiūlo jo pirkti iš karto. Light tehniko nemaža dalis yra universali (multi-monti varžai, ange s karabinai etc.) tik virvė plonesnė reikalinga. Todėl pati light techinoka nėra kažkoks išsišokimas ir turimos įrangos konteksto.

Čia su Laura sutinku - šitas perfiukas turėtų būti gerai ištyrinėtas teorijoj, išdiskutuotas. tada dar gerai būtų kur nors patestuoti. Tik tada, jei viskas OK - pirkti. Ir tai - jei yra poreikis.
Bet aš manau, kad tokias idėjas reikia skatinti ir stumti į priekį. Net jei paaiškės, kad perfiukas netinkamas mūsų poreikiams - tai irgi labai vertinga informacija. Kiti ant grėblio galės ir nebelipti. O ir pats informacijos rinkimas ir tyrinėjimas yra vabai vertingas procesas tą darantiems.

2011 04 06, Tre 15:09
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Aš bet kokiu atveju žadu pirkti suktuvą. Viena funkcija daugiau ar mažiau, skirtumas pakankamai mažas, o daiktas geras. Jeigu jis tarnaus ir mano pomėgiui tai tik dar vienas papildomas jo pliusas :) klubui jo niekas nestumia ;)

2011 04 06, Tre 15:13
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Sinamonas rašė:
Aš bet kokiu atveju žadu pirkti suktuvą. Viena funkcija daugiau ar mažiau, skirtumas pakankamai mažas, o daiktas geras. Jeigu jis tarnaus ir mano pomėgiui tai tik dar vienas papildomas jo pliusas :) klubui jo niekas nestumia ;)

Kažkaip iš pirmo tavo posto man nepasirodė, kad klubui jo niekas nestumia ;) O tavo Ermitažo litai dar galioja? Pastaruoju metu pastebėjau, kad man jų nebeduoda Maximoj ir visi turėti galiojo iki kovo 31 d. Tai gal jau baigėsi ta akcija...

2011 04 06, Tre 17:09
Aprašymas ICQ
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Užklausa dėl šio suktuvo buvo patalpinta forume, nes šeštadienį pirmą kartą aš išgirdau kad tokius naudoja ukrainiečiai, kad Saulei irgi teko su tokiu darbuotis :) prieš perkant visgi norisi išgirsti ir kitų nuomonę, pasisakymus. Nuomonė nėra lygu PVM sąskaitai faktūrai Aenigmos vardu :) o dėl ermitažo litų.. tai Lukoil juos dalina, tereikia užsukti į bet kurią degalinę užmiestyje ir paprašyti kad jų parinktų iš šiukšledėžės :D

2011 04 06, Tre 19:13
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Jeigu jus kalbate apie smūgini suktuva - gręžtuva 8271DWPE, tai neturekite iliuziju. Nera tokiu kainu normalaus irankio ir nera normalaus 12V.
Smuginiai greztuvai yra 36V ir nei vienu voltu maziau. As turiu du tokius ir 5 akumus, o klubas viena ir du akumus, tai kam dar pirkti maza, pigu ir silpna, kai ji teks išmesti. Nors tai kvaila, bet tiesa sakant as irgi neseniai ismeciau uz 600lt pirkta 24V suktuva, nes naiviai patikejau pasakom

2011 04 06, Tre 20:59
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Vernas rašė:
As turiu du tokius ir 5 akumus, o klubas viena ir du akumus

Klubas turi 2 perfus po 2 akumus kiekvienam :)
Vernas rašė:
Nors tai kvaila, bet tiesa sakant as irgi neseniai ismeciau uz 600lt pirkta 24V suktuva, nes naiviai patikejau pasakom

Daiktu nereikia mėtyti.. nereikalingus daiktus reikia parduoti ir įsigyti reikiamus :) Tarkim aš dairausi tokio suktuvo statybos darbams. Tai kad jis smūginis ir 12V man nekliudo, nes nepanaudojus urvuose, panaudosiu darbuose :) Aišku atsižvelgus į tavo rekomendacijas, pasiieškosiu tokio suktuvo tik gal kiek pigesnio :roll:

2011 04 07, Ket 9:48
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

http://www.boschtools.com/Products/Tool ... d=18636-02

2011 04 07, Ket 11:13
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Vilius rašė:
http://www.boschtools.com/Products/Tools/Pages/BoschProductDetail.aspx?pid=18636-02

Viskas priklauso nuo to kur norime naudoti tuos perfus:
http://www.youtube.com/watch?v=zlD985eTlw0&NR=1
Kiekvienas turi savo unikalias savybes.
Vienas su SDS graztu puikiai tinka urvams ne tik spitams, o ir inžineriniams darbams. Aš labai patenkintas juo.
Kitas skirtas staliui sukinėti varžtus, turi praslydimo reguliavimą, ko visai nereik speleologijoj. Gražtai turi būti su cilindriniu kotu. Inžineriniams darbams jis netinkamas, bet grežti skyles kabliams įkopimui galima pritaikyti.
Žodžiu puikus variantas Simui, nes tie akumai tinka abiems perfams. :roll:
Man tai seilė varva ir svajoju apie Bosch GBH36V-LI Compact 36V
http://www.youtube.com/watch?v=dHM528id ... re=related
P.s. Aš kai sakiau, kad turiu 2 perfus ir 5 akumus, o klubas turi 1 perfa ir du akumus, tai skaiciavau tik Boschus

2011 04 07, Ket 13:39
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Šiaip yra kas nuomoja tuos įrankius - galima išsinuomoti vienai dienai ir patestuoti į kokią nors betono sieną sugrežiant 6mm diametro skylių po 5cm - matysit kas gaunasi. Beja urve dėl drėgmės ir žemos temperatūros akumas tarnauja kokius 20% mažiau...

2011 04 07, Ket 17:56
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 12 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: