http://forum.speleo.lt/

SRT konspektas. Virvė
http://forum.speleo.lt/viewtopic.php?f=9&t=1304
Puslapis 11

Autorius:  manding [ 2011 05 17, Ant 17:26 ]
Pranešimo tema:  SRT konspektas. Virvė

Kiekvieną kartą pradedant naujokams pasakoti apie SRT techniką, tenka susidurti su vis ta pačia problema - nėra literatūros lietuvių kalba. Šiaip jau tai gal ir nėra didelė problema, tačiau turint omeny lietuvišką speleo terminologiją ir panašius dalykus dalykus, tas klausimas vis tiek išlieka. Teko skirti šiek tiek laiko ir parašyti konspektą. Rezultatas - „Speleologinė įranga. Virvė“.

Yra planų parašyti ir kitas su SRT technika susijusias dalis. Be to, šitas tekstas taip pat nėra galutinis ir netaisomas daiktas. Pastabas ir konstruktyvią kritiką galima rašyti tiesiai čia, aš su laiku pasistengsiu atnaujintį šį konspektą.

Autorius:  Vilius [ 2011 05 18, Tre 23:15 ]
Pranešimo tema:  Re: SRT konspektas. Virvė

Labai smagu, kad tokia veikla vyksta ir atsiranda vertingos medžiagos lietuvių kalba.
Ačiū, Tomai. Skaitysim labai dabar... :)

Autorius:  Vernas [ 2011 05 19, Ket 7:51 ]
Pranešimo tema:  Re: SRT konspektas. Virvė

Vilius rašė:
Labai smagu, kad tokia veikla vyksta ir atsiranda vertingos medžiagos lietuvių kalba.
Ačiū, Tomai. Skaitysim labai dabar... :)

Aš irgi noriu padėkoti Tomui už atliktą reikalingą ir nesavanaudišką darbą. Tuo pačiu noriu pranešti, kad tai tik maža jo veiklos sudedamoji dalis, nes jis yra išrinktas LSA Lietuvos speleo sporto vystymo grupės vadovu. Nuo šiol sportiniai renginiai jau oficialiai taps respublikiniai :!: :!: :!:
Tuo pačiu, tai padeda tašką ir užkerta kelią tolimesnėms diskusijoms apie speleo sporto, treniruočių reikalingumą, prasmingumą ir pn. Tiesiog yra tokia veikla ir ji bus vystoma nepriklausomai ar atskiriems speleologams tai patinka ar ne :roll:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/