http://forum.speleo.lt/

ĮVADAS ir komentarai
http://forum.speleo.lt/viewtopic.php?f=9&t=563
Puslapis 11

Autorius:  Vernas [ 2007 02 11, Sek 23:17 ]
Pranešimo tema:  ĮVADAS ir komentarai

Tikslas šito forumo surinkti kiek galima daugiau informacijos apie kiekviena mazga atskirai. Viena tema - vienas mazgas.
Mazgai bus numeruojami pagal Ashley (#ABOK) ir vidaus numeracija, kuri bus laikina, gali keistis ir turi atitikti kiek galima to mazgo svarba speleologojai, gali buti praleisti numeriai.
Šitame forume turime atrasti pagrindini mazgo pavadinima, kuri toliau visi Lietuvos speleologai priims uz pagrinda, todel diskutuoti del pavadinimo sveika kiek galima daugiau. Temos pavadinime bus mazgo siulomas pavadinimas, kuris irgi gali uzleisti vieta kitam, reikia pamineti visus mums zinomus mazgo pavadinimus ir kas taip vadina. Reikia atkasti mazgo istorija, legendas, pritaikyma praktikoje, geras ir blogas savybes, visus risimo budus. Informacija galima pateikti ir kitom kalbom. Idomus faktai, galvosukiai, simbolika, viskas kas tik imanoma. Zodziu kvieciu visus prisideti ir negalvoti, kad as esu visazinis, tai kitiems cia nera kas veikti. Tai musu bendras klubo darbas ir jei jis duos kokiu rezultatu, tai kiti klubai pavydes. :idea: Gal veliau sita medziaga apdorojus bus sukurtas mazgu puslapis ar parasyta knygute. Neuzmirskime, kad cia tik juodrastis, nereikia rasyti taisiklingai ir stilingai, bet neperkraukime bereikalinga informacija.
P.s. As pasilieku teise istrinti ar sutrumpinti kitu atsiusta medziaga.
Svarbu ne skubeti šitam forume, bet ir nesustoti judeti i prieki.
Laukiu komentaru, palaikymo, pazadu, kad prisidesit darbais ir pinigais. :roll:

Autorius:  Saulė [ 2007 02 11, Sek 23:48 ]
Pranešimo tema: 

Super! pagaliau kažkas pajudėjo... :wink:
Raimi, jau esu ne kartą sakius, bet galiu ir viešai - kiek galėdama prisidėsiu ir padėsiu...

Speleo valdo! 8)

Autorius:  Aidas [ 2007 02 12, Pir 18:36 ]
Pranešimo tema:  Idėja super...

Idėja labai gera... bet manau nereikia apsiriboti mazgais... yra krūva netinkamai naudojamų speleologinių terminų, tokių kaip krolis, žumaras, škurnimas, šliamburas, forsunkė, bobina ir tt. Tad terminai reikalingi ne vien mazgams...

Gal susidarytų grupė norinčių padirbėti prie šio žodyno?: http://www.speleo.lt/index.php?id=43 beja pirmieji svarbiausių mazgų pavadinimai irgi ten yra...

A

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/