Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2017 11 24, Pen 16:09

Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
 Asmeninė įranga 
Autorius Žinutė
Trogloditas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Asmeninė įranga
Vernas rašė:
Na, aš kai tik blogiau pradeda Myo XP šviesti, tai išimu silpniausią akumuliatorinę bateriją ir įdedu kitu galu, kad poliariškumas pasikeistų. Tada vėl gerai šviečia.

Aha, o jei mašiną įkalnėje pastatai atbulą, tai tada ji rieda į kalną :)

Vernas rašė:
Jeigu rimtai, tai problemą gamintojams pats pasakei, kad Myo XP nepritaikyta pakraunamoms baterijoms. Tai nėra šmeižimas, o tik konstatavimas fakto. Aš ekologiškais sumetimais nenaudoju vienkartinių baterijų, todėl norėjau tik pasidalinti savo patirtimi, kaip išsprendžiau tą problemą. Jeigu jums mano sprendimai neįdomus, tai jūsų reikalas. Mums visiems reikia daugiau šviesos urve, aš pridėjau viena bateriją (vietoj 3 naudoju 4).Tokiu būdu atstačiau viso elektros paketo parametrus. Lempa dirba normaliai. Kas čia blogo tame nematau. Kodėl reiktų mane taip kritikuoti?

Kritikuoju tiktai dėl šito sakinio:
Vernas rašė:
MYO XP yra padaryta protinga nesąmonė : jis pats išsijungia jei trūksta srovės arba įtampos, o tai speleologui yra didelis minusas, prožektorius turi nusibaigti iki silpnos švieselės.

Kad būtų dar aiškiau kas čia per dėsnis - kai grandinėje sujungti keli akumuliatoriai, ir silpniausias išsikrauna iki pat ribos, stipresni akumuliatoriai ima jį įkraudinėti. Bendros įtampos nebeužtenka diodui šviesti. Net jei ir užtektų - tokie dalykai žudo akumuliatorių, todėl į akumuliatorius montuojamos apsaugos, kurios atjungia akumuliatorių.
Vat ir gaunasi, kad akumuliatorių gamintojai daro "nesąmones" tam, kad akumuliatorių galima būtų panaudoti daugiau nei vieną kartą :)
O parašei taip lyg Petzlis darytų blogus prožektorius.

2008 02 18, Pir 15:05
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Mindaugas rašė:
Kritikuoju Verna tiktai dėl šito sakinio:...........

Niekada nepagalvojau, kad daugkartinio pakrovimo baterijos yra tokios protingos ir į jas montuojamos apsaugos, kurios atjungia jas. Tau geriau žinoti. Kritika priimta, manau tema išsemta su kaupu :roll:

2008 02 18, Pir 15:31
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

paziurejau internete kas platina BASK firmos produkcija. Artimiausia parduotuve yra Rygoje, Latvijoje. Reikia daryti sarasiuka kam ko reikia is tos firmos (kuprines, miegmaisiai, palapines) ir galima butu bandyt sneket del nuolaidos:) jei pavyktu issidereti bent 10 proc., gautusi tas pats kas is Rusijos veztis. Tarkim kuprine BASK Shivling kainuoja be nuolaidos 415lt. Ka apie tai manot? Pranske daznai ten lankos, gal kada kartu palektume? :)

2008 02 18, Pir 22:42
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

Sinamonas rašė:
Ka apie tai manot? Pranske daznai ten lankos, gal kada kartu palektume? :)

ė, Ryga, gerulis, valanda kempenkios minutės nuo mano dabartinės gyvenamosios vietos :D

2008 02 19, Ant 0:20
Aprašymas WWW
Speleologas
Vartotojo avataras

..o nuo Rygos ir as netoli ;)

2008 02 19, Ant 2:23
Aprašymas
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

jo dazhnai i Ryga i komandiruotes vaziuoju - nebutu jokiu problemu parvezhti.

2008 02 19, Ant 2:52
Aprašymas WWW
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Platintojų puslapis: http://www.virsotne.lv/
Nors viskas ir latvių kalba, įmanoma suprasti iš paveiksliukų :D dabar lito ir lato santykis yra 5:1.
Jų koordinatės: http://www.virsotne.lv/?CatID=33

Būtų labai gerai jeigu Laura peržiūrėtų šita puslapį, jų siūlomas kainas ir pasakytų ar apsimoka pas juos pirkt ar ne.. Tuomet aiškų būtų galima bandyt derėtis dėl nuolaidos ir tolimesnių bendradarbiavimų panašiai kaip su Montis Magija :roll:

2008 02 19, Ant 10:25
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Sinamonas rašė:
Platintojų puslapis: http://www.virsotne.lv/
Nors viskas ir latvių kalba, įmanoma suprasti iš paveiksliukų :D dabar lito ir lato santykis yra 5:1.
Jų koordinatės: http://www.virsotne.lv/?CatID=33

Būtų labai gerai jeigu Laura peržiūrėtų šita puslapį, jų siūlomas kainas ir pasakytų ar apsimoka pas juos pirkt ar ne.. Tuomet aiškų būtų galima bandyt derėtis dėl nuolaidos ir tolimesnių bendradarbiavimų panašiai kaip su Montis Magija :roll:

Tiesą pasakius, kainas galit ir patys palyginti su http://www.bask.ru kataloge pateikiamomis kainomis. Aišku, Maskvoj Bask pigiau nei Rygoj (Shivling 90 kainuoja 3600 rublių, t.y. apie 360 lt, miegmaišių skirtumai ne tokie ryškūs - Placid miegmaišis brangesnis tik 12-14 Lt). Tačiau aš įvertinčiau tą faktą, kad iš Maskvos parsisiųsti neaišku kaip ir kada, o su Ryga - viskas aišku ir greitai. Jei dar iš latvių pavyktų iškaulyti kokią nuolaidą - skirtumas ne toks ir didelis gautųsi.

2008 02 19, Ant 11:45
Aprašymas ICQ
Hado demonas
Vartotojo avataras

Parašiau tiem Latviams laišką. Jei užsikabins, gausim nuolaidą... nors geriausiai būtų su jais susitikti ir pabazarint - gyvas kontaktas geriau už oficialų kibernetinį...

Aidas

2008 02 19, Ant 12:35
Aprašymas WWW
Trogloditas
Vartotojo avataras

Tučkau, tai gal kaip turintis Lowe Alpine gali palyginti: Cerro Torre 75+20 VS Frontier 75+20 VS TFX Expedition 75+20 . Linkai atitinkamai:
http://www.lowealpine.com/Products/Deta ... ctivityID=

Bask'o Shivlingas jau seniai įrodė savo tvirtumą ir patikimumą, tačiau dėl patogumo dar galima ir pasiginčyti...

Kas pardavinėja pigiausiai Lowe Alpine kuprines?

bludlivijkot rašė:
na ash turiu lowe alpine cerro torre 75+20
pliusai: tikrai patvari, daug visokiu reikalingu kisheniu, patogus laikikliai visokiems pribumbasams, net ala karabinas raktas viduj yra, savaime aisku yra ir apsauga nuo lietaus..taciau didziausi pliusai del kuriu ash ja rekomenduoju tai: uztrauktukas, kuris eina per visa kupriaka, ka tai reiskia? tai kad gali pasiguldyt ji ir atsisegt visa ishsilgai ir pasiekt savo daiktus greitai ir patogiai, beje tie daiktai dar prisiverzia ir kompresuojasi ish vidaus, kas irgi labai naudinga. tad priejimas prie daiktus pats patogiausias. kiek esu neshiojes turejes kupriaku, shis man labiausiai p[atiko. kitas pliusas 7 pakopu petneshu reguliavimo sistema, manau kiekvienas pagal save gali susireguliuot. tai del to ash labai siulau ja :)

2008 02 19, Ant 12:56
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

mano nuomone BASK firmos kuprines yra pigiausias ir patikimiausias variantas. Bet kokios kitos rimtos firmos kuprines yra TIK brangiau :( Tiesa Viliau, is BASK galima gauti ir 120litru :wink:

http://www.virsotne.lv/?CatID=65

2008 02 19, Ant 13:54
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

Sinamonas rašė:
mano nuomone BASK firmos kuprines yra pigiausias ir patikimiausias variantas. Bet kokios kitos rimtos firmos kuprines yra TIK brangiau :( Tiesa Viliau, is BASK galima gauti ir 120litru :wink:

http://www.virsotne.lv/?CatID=65

Tikriausiai vienos iš pigiauisių. Bet kodėl patikimiausios :?: :?: Nesakau kad nepatikimos, bet neabejoju, kad nevienintelės patikimos. Na dėl kainos tai sutinku - pvz.: panašios Lowe Alpine brangesnės bent 100Lt. Bet pirma - kai jau pirksiu sau kuprinę, tai žiūrėsiu patikimumo, patogumo, o tik po to kainos. Todėl ir noriu iš anksto išsiaiškint detalius skirtumus tarp įvarių kuprinių. Diskusija vieša - kodėl gi nepasidalinus visapusiškom žiniom apie įranga (nebūtinai speleo).

:idea:
Tuo pačiu noriu priminti neseną Egio pasiūlymą, (mano nuomone labai gerą :roll: ) - padaryti atskirą įrangos skiltį forume ir į ją sukelti kaikurias temas. Būtų daug lengviau susirasti reikiamą info. Apie karabinus jau buvo kalbėta, bet tą temą būtų daug lengviau surasti jei ji būtų tam skirtoje dalyje padėta. Naują forumo skiltį galima sukurti vietoj jau esančių nenaudojamų arba tiesiog praplėsti pvz. mazgų skiltį, kurio visiškas štilis.

2008 02 19, Ant 14:07
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

na mano nuomone del kupriaku biski kitokia, skiriasi modeliai, skiriasi patogumai, medziaga ir t.t.. Shiaip klausimas Simui: kiek kupriaku esi neshiojes daugiau nei 5min? :) bask'ai man asmeniskai nera idealas ir tikrai nepasakyciau kad patogiausias variantas, bet tai mano nuomone :) Del to ir turiu Lowe alpine

2008 02 19, Ant 14:09
Aprašymas WWW
Troglobiontas
Vartotojo avataras

:oops: teisingai Arturai, be BASK'o kuprines nesu nesiojes JOKIOS kitos daugiau nei 5 min.. bandziau tavo nest, bet istveriau ne ilgiau nei 3min, nes ji pasirode tokia baisi kad paskui bijojau ja imt :D :D :D juokauju, tiesiog esu patenkintas tuo ka gamina BASK'ai. Kuprines yra isskirtinis variantas ir isbandyti jas praktikoje beveik neimanoma.. nes norint gera kuprine issirinkti reikia su ja bent i viena zygi isvaziuot kad suprastum ko tau reikia.. Vadinasi reikia isvaziuot su FERRINO, BASK, LOWE ALPLINE ir kitu gamintoju kuprinemis ir kaskart skolintis vis kitokia... Kolkas tai neimanoma :(

2008 02 19, Ant 15:22
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

mano pasiulymas besirenkantiems kuprines ziureti i patoguma, daiktu pakavime, ju ishdestyme bei galimybei paskirstyt svori be dideliu pastangu, nes siaip garsiu firmu kuprines yra geros, pakankamai gerai reguliuojamos. nes vieni neshioja baskus ir sako jiems tai perfect kiti ir su campusais labai gerai jauciasi, priesh 5 metus turejau kampusa keliems zygiams tai labai dziaugiausi, bet dabar ju kokybe kritusi, neretai galima pamatyt ir ishlindusiu siuliu ir dar visokiu briedu.
dar ish idomesniu faktu apie lowe alpine :): Here's how we test the stitching of grab handles: we tie a rope between the handle and a rooftop stanchion, fill the pack with sand, and then hurl it over the edge. And we've never lost a pack or killed an innocent bystander yet. Believe us, this grab handle will withstand plenty of sack hauling.
placiau apie technoplogija ju http://www.lowealpine.com/Technology/PackFeatures.asp
Isht to galima tikrai matyt kad ju demesys kokybei tikrai nemenkas, uz ka 100lt damoket mano manymu verta:)
Bet didzioji dauguma kupriaku yra geri, tiesiog reik moket jais naudotis ir ishnaudot ju galimybes :)
p.s. ash nepardavineju ir neturiu pazystamu kas prastumineja lowe alpine, tad man nera jokios naudos juos reklamint, taciau jie man patinka

2008 02 19, Ant 15:38
Aprašymas WWW
Trogloditas
Vartotojo avataras

... ir grįžtant prie klausimo esmės - kas gali įvardinti kurio gamintojo kuprines kurioje parduotuvėje galima bent jau gyvai pačiupinėt?

Pvz.: Loap, Ferrino ir Treksport: http://www.sportasirmada.lt/Prekės/Turizmoinventorius/Kuprinės/Expeditionlinija/tabid/212/Default.aspx
.. ir beje pigesnės nei Bask ;)

2008 02 19, Ant 15:44
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

lowe alpine galima rast montis magia parduotuvej,
ferrino dar galima paziuret winnersport parduotuvej VCUP,e

2008 02 19, Ant 15:45
Aprašymas WWW
Trogloditas
Vartotojo avataras

Renkantis kuprine, svarbu jog ji gerai laikytųsi ant klubu. Nes jei ji bus žemiau, tai nesinorės jos net 5 min nešti ir bus nepatogi, nes visas svoris teks pečiams...

2008 02 19, Ant 16:13
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

po keliones i aleka atradau BASK kuprines viena dideli pliusa: ji turi rankenatiek prieky tiek gale, kai tuo tarpu kitose kuprinese kaip standartas ji yra tik gale. \Rankena prieky gerai tuo, kad gali kuprine lengviau kilnot, uzkelt traukiny i bagazo skyriu, arba shonu tempti ja pakelus...atrodo smulkmena bet labai vertinga...pabandysiu ant savo lowe alpine pasidaryt kazka panashau...super dalykas...tiesa ant peciu uzsimetus kupriaka neshti kazkaip buvo nepatogu, kad ir bandziau pasireguliuoti, pjove pecius.

2008 05 12, Pir 12:09
Aprašymas WWW
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Irena rašė:
Yra dar vienas svarbus dalykas, į kurį pati pradėdama keliauti, didelio dėmesio nekreipiau - tai pirštinės urve. Yra specialios pirštinės speleologijai - jos, žinoma, pačios geriausios. Darbinės pirštinės turi vienokių ar kitokių minusų (sušlampa, nepatogios .. suplyšta pirmą dieną).

Tai ne reklama :) tesiog tarp kalno pasiūlymų radau pasiūlymą, galbūt tinkanti speleologijai :roll:
Gal kas jau esat išbandę kurias nors iš šių pirštinių ? Gal yra kokių atsiliepimų ir komentarų ? Gal galima būtų išgirsti kainos/kokybės/patikimumo/patogumo speleologijoje palyginimą :)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Pirstiniu aprasymas ir kainos
Aprasymas.doc [104.5 KiB]
Atsisiųsta 390 kartus(ų)
2008 07 25, Pen 12:50
Aprašymas WWW
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Aš pats jau berods trijose kelionėse po urvus vaikščiojau su Showa 310 pirstinemis. Man jos patinka tuo, kad gerai priglunda prie rankų todėl galima sukrapštyti bet koki smulkų daiktą. Jų pavirčius yra pakankamai grublėtas dėl ko patikimiau jautiesi kai reikia eiti "v rospor" nes pakakamai gerai "kabinasi" į akmenį. Labai šilta su jomis nebūna nes šis modelis viduje turi tik vieną sluoksnį medžiagos. Taip pat minusas tas, kad po kurio laiko prasitrina medžiaga ties pirštų sąnariai o jau tuomet tenka sąnarius brukti į akmenį. Pirštines pirkdavau Senukuose, o ten nebūdavo 370 ir 660 modelių. Panašu, kad tie modeliai turėtų būti geresni nes didesnė dalis apsaugota guma. Dviejų savaičių kelionei užtekdavo 1,5porų pirštinių.

2008 07 25, Pen 14:35
Aprašymas WWW
Hado demonas
Vartotojo avataras

Su tom mėlynom pirštinėm (660 modelis) daug kas vaikščioja - tiek iš mūsų klubo (pvz., aš, Saulė, Mindaugas), tiek iš kitų klubų (ukrainiečiai jas perka iš kažkurio miesto). Tačiau prieš kelis metus Senukuose pardavinėjo jas ir mažų dydžių - S, M, kas labai aktualu merginoms. Deja, dabar Senukuose būna tik XL, o čia kainininke irgi tik nuo L :( Mažesnio dydžio šitas pirštines pernai pirkau Ispanijoje, bet ir kaina jų ispaniška buvo - 8 eurai.

2008 07 25, Pen 16:13
Aprašymas ICQ
Puruša
Vartotojo avataras

Laura rašė:
Su tom mėlynom pirštinėm (660 modelis) daug kas vaikščioja - tiek iš mūsų klubo (pvz., aš, Saulė, Mindaugas), tiek iš kitų klubų (ukrainiečiai jas perka iš kažkurio miesto). Tačiau prieš kelis metus Senukuose pardavinėjo jas ir mažų dydžių - S, M, kas labai aktualu merginoms. Deja, dabar Senukuose būna tik XL, o čia kainininke irgi tik nuo L :( Mažesnio dydžio šitas pirštines pernai pirkau Ispanijoje, bet ir kaina jų ispaniška buvo - 8 eurai.

Na aš tai tose pirštinėse nieko nesusigaudau, patiklus esu, nuėjau i parduotuvę, tai man įkišo pirštines už 60 Lt. Sako iš pačio stipriausio pasaulyje siūlo padarytos "dyneema". Galima stiklus rinkti, karščio nebijo. Žodžiu fantastika :

http://www.mapaglove.com/ProductDetails ... d=403&id=1

Išbandysiu, bet netikiu aš tais paistalais. Dar aiškino, kad kažkokios neperšaunamos liemenės iš dyneemos daromos.

http://www.youtube.com/watch?v=8CQDX4Tac1s

Rašau tik todėl, kad žadėjau tarp speleologų pareklamuoti.

2008 07 26, Šeš 21:13
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

na kur tas neperšaunamas liemenes panaudot speleologijoje nelabai įsivaizduoju, bet kombenzo iš dyneemos tikrai norėčiau... pištinės irgi įdomu būtų. Kur tu jas pirkai? Gal ten dar kokių daiktų iš dyneemos yra? Pvz batraiščiai?

2008 07 26, Šeš 23:42
Aprašymas WWW
Puruša
Vartotojo avataras

Standartinė Petzl problemos su ličio baterijom
jei kas galvojat naudoti ličio baterijas apšvietimui, tai reiktų žinoti:

http://reviews.ebay.co.uk/Warning-Petzl ... 0003995995

Na aš jau prieš metus bandžiau atkreipti jusu demesi, kad yra problemos panaudojant akumuliatorines baterijas myo xp ir kituose apsvietimuose. Tada dar buvau apšauktas nesusipratėliu, kad girdi konstruktoriai Petzl yra protingesni uz mane šimtą kartų. Situacija pasikeitė. Konstruktoriai atsipeikejo ir pamatė problema, jie tikrai protingi, nes pripazino, kad blogai ir dabar jau pradejo daryti normalius gaminius, o Myo xp galima naudoti pakraunamus tik jei tai parasyta ant gaminio (Compatible when the information is engraved on the battery case)

http://en.petzl.com/petzl/frontoffice/L ... -chart.pdf

dar yra naujovė, i kuria galima viska deti ir dar programuoti galima sviesos srautus, tai Petzl Myo RXP:

http://www.hitchnhike.co.uk/acatalog/pe ... torch.html

Noriu tokio apšvietimo, gal kas žino kur ji gauti pigiau?

2009 01 15, Ket 18:03
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: