Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2020 08 15, Šeš 5:46

Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
 Instrukcija kaip pasidaryti 500 lumenų apšvietimą 
Autorius Žinutė
Hado demonas
Vartotojo avataras

Standartinė Instrukcija kaip pasidaryti 500 lumenų apšvietimą
Kas turit auksines rankas, galit pasidaryti 8W 500 lumenų apšvietimą.

Čia parodyta kaip:
http://www.instructables.com/id/Ultimat ... ens-with-/

Kitiems teks pasitenkinti 7W StenLight S7 su max 140 lumenų: http://www.flashlightreviews.com/review ... ght_s7.htm

2008 03 19, Tre 0:10
Aprašymas WWW
Trogloditas

Standartinė Re: Instrukcija kaip pasidaryti 500 lumenų apšvietimą
Aidas rašė:
Kas turit auksines rankas, galit pasidaryti 8W 500 lumenų apšvietimą.

Čia parodyta kaip:
http://www.instructables.com/id/Ultimat ... ens-with-/

Ši instrukcija pasigaminti supergalingą šviesą (aš jau sisvaizduoju, kaip tai šviečia urve :shock: :!: ) turi keletą rimtų trukumų, konkrečiai susijusių su speleo. kažkada jau domėjausi smulkiau kai ją pasigaminti, bet mane sustabdė:
1. šioje schemoje nėra apšvietimo korpuso - urve jis svarbiausia apšvietimo dalis. Net geriausia šviesa netiks, jei nuo vieno barkštelėjimo jis išlakstys į visas puses. Čia reikėtų kažko labai paprasto ir genialaus (kaip Ak47 :D ), ką galima būtų pasigaminti garažo sąlygom. Turiu visokių idėjų, bet nesirįžau pradėt jų įgyvendinti.
2. luxeonų kainos tuo metu kai žiūrėjau (Lemona, Evita) buvo apie 50 Lt už vienetą. Didmenininkai pardavinėjo pigiau, bet po 50 ar 100 vnt iškarto.

Jei kainos yra kritę ir kas nors turi idėjų (ar bent noro), kaip pagaminti korpusą šiai šviesai parašykit man - gal kartu pavyks ją pasigaminti. :wink:

Redaguota:
3. trūkumas kurį reiktų išspresiti - maitinimo šaltinis. Ta šviesa su 8 :!: :!: 2700mAh NiMH akumais pilnu pajėgumu tetraukia 3h, minimaliu (1/8 pajėgumo) - 24h. Tai ganėtinai prasti parodymai.

2008 03 19, Tre 10:10
Aprašymas
Aktyvus speleologas

Vilius rašė:
Ši instrukcija pasigaminti supergalingą šviesą (aš jau sisvaizduoju, kaip tai šviečia urve :shock: :!: ) turi keletą rimtų trukumų, konkrečiai susijusių su speleo. kažkada jau domėjausi smulkiau kai ją pasigaminti, bet mane sustabdė:

3. trūkumas kurį reiktų išspresiti - maitinimo šaltinis. Ta šviesa su 8 :!: :!: 2700mAh NiMH akumais pilnu pajėgumu tetraukia 3h, minimaliu (1/8 pajėgumo) - 24h. Tai ganėtinai prasti parodymai.

Supergalinga šviesa, mano manymu, iškart reiškia arba daug baterijų arba trumpą darbo laiką. Realų jos poreikį ir pritaikymą matau tik tiems, kurie ruošiasi nardyti urvuose (dar reiktų pasidomėti dėl firminių nardymui pritaikytų apšvietimų kainų - ar nebus pigiau pirkt?). Ten reikia TIKRAI GALINGOS šviesos. Tad, meistrai, teks pagalvot, kad jūsų korpusas būtų dar ir atsparus vandeniui :wink:

2008 03 19, Tre 20:34
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

Kaip ir esu minejes, tai kad led'u gamyba ir tobulinimas sparciai juda i prieki, o dideles galvalempiu kompanijos taip greit reaguot i ju spartu besivystima negali, taip pat yra ir komerciniai dalykai...
tai va o mes nusipirke naujausius ledus, kuriuos ne taip sunku ir gaut tik kad menesi gali prireikt laukt galime pasidaryt galingesnius ZYMIAI uz myo xp su analogishkom energijos sanaudom apshvietimus....del korpuso tai mano nuomone tokia: mums svarbu kad praktishka ir patvaru, o ne kad graziai ishlietas korpusas(cia su manim gal Jurga nesutiks) :) tokius dalykus galima padaryt labai paprastai imi radiatoriu kokio nors seno proco arba kad ir vga plokshtes...ir dedi ant jos ledus(beje jie pardavinejami ir su visokiais difuzoriais) ir apvarai specialia tokia ala plastmase ala guma..nzn kai pji vadinasi bet tevas turi toki preparata su kuriuo galima padengt visa tai nasmert...tada jau dauzyt kiek nori galesi ir pilt vandens nieko jam neatsitiks...va jums ir zdelaj sam galvalempes galingesnes ir su tais paciais resursais.
http://www.luxeonstar.com/category.php?id=330&link_str=330 cia vienas ish variantu, bet maciau(dabar greit nesurasiu) galingesniu variantu, naujausios technologijos..ju kainos apie 60-120lt. lumenu yra 400-1100lm tiesa su tuo 1100 biski rytu resursu tai 400 pilnai pakaktu.
tai va pamastykite :)

2008 03 21, Pen 18:47
Aprašymas WWW
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

bludlivijkot rašė:
apvarai specialia tokia ala plastmase ala guma..nzn kai pji vadinasi bet tevas turi toki preparata su kuriuo galima padengt visa tai nasmert...

tas daktas vadinasi karshti klijai, pistoletas su su keliom plastmases tubelem (kurias pistoletas ishlydo ir uzlieja ten kur nori) senukuose kainuoja ~15 Lt :)

2008 03 26, Tre 16:28
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 5 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: