Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2017 11 24, Pen 16:08

Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 del apsvietimo 
Autorius Žinutė
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: del apsvietimo
Nebrangus atsarginis apšvietimas
15000mcd 5-LED White Light 3-Mode Headlamp
Kaina ~7,5 Lt, pristatymas į namus nemokamas :)

2009 10 22, Ket 8:46
Aprašymas WWW
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Maxima išparduotuvėj nusipirkau KodakMAX AA ir AAA baterijų. Komplekte 12vnt. Komplekto kaina 4,99 Lt - 30% nuolaida. Taigi gaunasi 12vnt už 3,5 Lt. Reiškias 1 elemento kaina nesiekia 30ct :)
Baterijų su apšvietimu neteko išbandyti, bet mano GPS laiko labai labai gerai su jomis.

2009 10 27, Ant 9:28
Aprašymas WWW
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Ispanijai buvau uzsipirkes tokiu pat KodakMAX, visai neblogai laiko, tikrai vertos grieko, ypac uz tokia kaina :!: :!: :!:

2009 10 27, Ant 14:51
Aprašymas
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Radau neblogą puslapį apšvietimų palyginimui, būtent ne charakteristikų, kurių pilnas internetas, o kaip šviečia tam tikromis sąlygomis:
http://fonarevka.lux-rc.com/
gaila, tik kad kolkas nėra daug jų :(
Bet puslapis dar labai naujas ir labai greitai pildosi :)
Yra galimybė parsisiųsti visą archyvą, kad veiktu offline.

2009 12 23, Tre 9:29
Aprašymas WWW
Puruša
Vartotojo avataras

Pranske rašė:
Radau neblogą puslapį apšvietimų palyginimui, būtent ne charakteristikų, kurių pilnas internetas, o kaip šviečia tam tikromis sąlygomis:
http://fonarevka.lux-rc.com/
gaila, tik kad kolkas nėra daug jų :(
Bet puslapis dar labai naujas ir labai greitai pildosi :)
Yra galimybė parsisiųsti visą archyvą, kad veiktu offline.

Visai nebloga galvos apšvietimo sistema yra LED Lenser H7 :
• 3 watt CREE LED chip
• Output 160 Lumens Advanced Focus System - spot to flood
Paveikslėlis
Aš nusipirkau, tikrai šviečia gerai, galima reguliuoti spindulio kampą, šviesos stipruma. Pradžioj džiaugiausi, bet vėliau atradau keletą trukumų. Mažos baterijos AAA 3vnt negali padaryti stebuklų ilgam, aiškiai ten reiktų didesnių AA 3vnt. Dar nulūžo svirtelė kuri reguliuoja šviesos stiprumą, tai nupjoviau tą baterijų dėklą ir prijungiau nuo kito apšvietimo su 3vnt AA. Dabar galiu drąsiai 10val urve naudotis maksimaliu 160 liumenų rėžimu.

Paveikslėlis

2010 01 20, Tre 19:02
Aprašymas
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Kad Led Lenser H7 šviečia neblogai jau teko girdėti, bet kaip jo atsparumas smūgiams ir svarbiausia drėgmei ? Jei jau dabar lūžinėja reguliatoriai, tai kokia tikimybė kad urve atsilaikys :)
Jei jis jau toks nepatvarus ir reikia perdarinėti, tai gal vertėtu pamąstyti ir apie :)
H7 kinietišką kopiją
Kaina ~46 Lt su nemokamu pristatymu tiesiai į namus.

Aš asmeniškai gal rinkčiausi:
Fenix HP10

Jo atsparumas drėgmei IPX-8 ko neturi net Myo RXP, maksimali galia 225 liumenai, dedasi net 4 AA baterijos. Atskirai galima nusipirkti ir difuzoriu už 3 Lt

2010 01 21, Ket 10:30
Aprašymas WWW
Trogloditas
Vartotojo avataras

Raimi, nerandu gamintojo puslapio, bet pagal atsiliepimus šito prožektoriaus kontroleris paprastas, nėra jokių "emergency mode" ar pan. Čia puikiai tiktų 4 AA NiMH akumuliatoriai.

Prancke, kinietiškos kopijos tinkamos tik tiems daiktams, kuriuos išmetus nebūtų daug bėdos. Apšvietimas prie tokių tikrai nepriklauso. O jei daiktą išmetus nėra daug bėdos, tai dar geriau jo visai neimti - ir 46 Lt sutaupysi, ir daiktų mažiau reiks neštis :)

O Fenix visai nieko, jei tik jis tikrai yra - AIC'o puslapyje labai daug gerų daiktų, kurių neįmanoma nusipirkti :) Jei reiktų rinktis tarp Fenix su difuzorium ir standartinės MyoXP - imčiau pigesnę :)

2010 01 21, Ket 11:09
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Fenix turi privalumą del atsparumo drėgmei, ir galingumo didelio, bet tai susiję ir su didelėm baterijų sąnaudom. Lenser H7 turi kitus privalumus. Jis su 3 AA šviečia taip kaip Fenix su 4 AA, tai yra žymiai ekonomiškesnis ir turi reguliuojamą spindulio kampą, todėl jam difuzoriaus nereik. Keista man, kad tą difuzorių parduoda Fenix atskirai, nors jis toks pigus. Gal jis yra nekokybiškas ir gamintojas nenori, kad jam gražintų visą prožektorių kai nulužta difuzorius. Jau pats difuzoriaus panaudojimas sumažina apšvietimą į tolį ir tada gali dirbti tik nedidelėj erdvėj. Jeigu judi per urvą didesniu nei 2km per valanda greičių tai difuzoriaus geriau nenaudot, nes nepastebėsi laiku kliūties.
P.s. Gaila, kad nėra idealaus apšvietimo. Konstruktoriai nežino ko mums reik ir negali išspręsti visų problemų viename..

2010 01 21, Ket 18:43
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Petzlis ruošiasi išleisti naujieną - NAO prožektorių, reaguojantį į aplinką. Turbūt kainuos bedieviškai, bet filmukas gražus :)
http://www.petzl.com/en/outdoor/headlamp/nao/video

2012 01 20, Pen 18:06
Aprašymas ICQ
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Laura rašė:
Petzlis ruošiasi išleisti naujieną - NAO prožektorių, reaguojantį į aplinką. Turbūt kainuos bedieviškai, bet filmukas gražus :)
http://www.petzl.com/en/outdoor/headlamp/nao/video

Numatoma kaina 135£.

2012 01 30, Pir 12:12
Aprašymas WWW
Trogloditas
Vartotojo avataras

Sveiki,

seniai cia berasiau :)

Taigi mano manymu tai kas dabar gan patraukliai atrodo is apsvietimu tai SPARK kompanijos gaminiai. Pats turiu st6-500CW. Man asmeniskai su juo bedu nekilo,

Mano pastebejimai: XML LEDás, kol kas rinkoje optimaliausias. naudoja 18650 akumus, manau tai pliusas. Pati sviesa daugiau maziau duoda spotá, bet turi sklaidytuva kuri gali pasikeisti. tad priklausomai ko nori. Pliusas kad nera laidu ir pakankamai lengvas. Sviecia tikrai neblogai. Zmones yra terstave ji sparde mete i vandeni ir pan. Tokius isbandymus atlaiko puikiai.

Siuo metu kompanija yra atnaujinusi si modeli ir istaisiusi kai kuriuos bugús.

Taciau mano manymu speleo bendruomenei labiau tiktu http://www.spark001.com/Products.aspx?ProductID=22 SD6 apsvietimas. Kodel?
1. jis dar mazesnis ir maziau atsikisusiu daliu,
2. duoda pilna floodá, tad apzvalgos kampas labai didelis ir komfortabilus.
3. Turi ir reflektoriu kuris dudoa spotá (uzsakomas atskirai) kas padaro ji universalesniu.
4. turi visokiu bonusu kurie buityje pravercia.

Abu modeliai eina dviem led'u tipais: neutral white ir cool white. Mano manymu neutral white psichologiskai urve turetu but patogesnis, nes duoda siltesne sviesa.

Apie siuos modelius galite rast nemazai info pasigoogline, forumuose apie juos nemazai raso.

2012 03 02, Pen 17:27
Aprašymas WWW
Hado demonas
Vartotojo avataras

bludlivijkot rašė:
Taigi mano manymu tai kas dabar gan patraukliai atrodo is apsvietimu tai SPARK kompanijos gaminiai. Pats turiu st6-500CW. Man asmeniskai su juo bedu nekilo,

Patingėjai paminėti, kad Mindaugas su juo Ispanijoje visai nesusitvarkė? :)
Kad teko jį naudoti tik kaip atsarginį apšvietimą, nes išsikraudavo labai staigiai, kad atšoko kontaktas viduj kažkoks ir teko taisyti su tualetiniu popierium, kad to super atsparaus prožektoriaus stikliukas (difuzorius) sudužo pačią pirmą dieną negavęs jokio smūgio...
Kai šviesdavo, jis šviesdavo super, bet šiaip labai daug kaprizų ir viską reikia daryti su tuo prožiku labai teisingai, kad jis veiktų. Taip kad gal nereiktų jo reklamuoti kaip daikto be trūkumų :)

2012 03 03, Šeš 23:42
Aprašymas ICQ
Trogloditas
Vartotojo avataras

Laura,

Nieko asmeniško, bet aš iki šiol manau kad tai nemokėjimas naudotis įranga :) Nes kažkodėl aš ji trankau, naudoju ir nei man kas išsikrauna savaime nei man kas nors lūžta. Jokio ten tualetinio popieriaus kišt nereikia, jis puikiai veikia jį išėmus ir tiesiog nesukinėjant pirmyn atgal angos, kuri neskirta keisti baterijoms. man jis nei karto nepavedė net ir po Mindaugo naudojimo.
Taip pat tie kaprizai šiaip yra dėl to kad tiesiog nepakraudavot normaliai baterijų ir kaip minėjau jie yra upgradinti ir ištaisyti keli bugai. Dėl to pačio galimo išsikrovimo, kuris gali įvykti tik per kokia savaitę, o ne per dieną ar kelais valandas kaip buvo Jums.
Dėl stikliuko, aš taip pat nežinau kodėl tai įvyko, nes tai yra ne kas kita kaip 2mm storio stiklas. ir tiesiog pats iš savęs sudužt...nesugalvoju kodėl jis taip turėtų elgtis, nėra jis gyvas ar stebuklingas :)
Taip pat, gamintojas siūlo atsargines dalis, kurias galima nusipirkt, tame tarpe ir tą stikliuką, kuris sutinku, kad šioje konstrukcijoje yra silpniausia grandis, nes pats apšvietimo korpusas yra aliuminis.

2012 03 05, Pir 18:55
Aprašymas WWW
Hado demonas
Vartotojo avataras

Tai ne aš jį naudojau, tad tikrai nesiruošiu priimti asmeniškai :) Tiesiog ir pats pabrėži, kad reikia mokėti naudoti šį prožektorių (o atrodytų, kas čia tokio - naudotis prožektorium). Kita vertus, tavo naudojimas daugiau buitinis. Ispanijoje jis buvo naudojamas dvi savaites kalnuose, kai kas antrą dieną tvarkingai eidavo į urvą (100 proc. drėgmė ir šaltis), naktimis temperatūra dažnai būdavo minusinė, o kraunamas buvo nuo generatoriaus, o ne ramiai sau rozetėje.

2012 03 06, Ant 23:20
Aprašymas ICQ
Trogloditas
Vartotojo avataras

Sveiki,
Turime kontakta su Spark kompanija, kuri gamina visai fainus apsvietimus. Siuo metu turiu du modelius Sd6-500cw (ir 460nw) ir ST6-500cw.

Ju kaina 100$, taciau pats Sparkas galetu padaryti zenklia nuolaida. Tad jei kam idomus sie apsvietimai galit pasiciupinet pas mane arba sekmadieni atvarykit prie boksto (geguzes 6d.) 15h ir galesite juos prasitestuoti susilyginti su jusu turimais apsvietimais. ir jei kas noresite ju uzsisakyti rasykit. iki kito treciadienio (geguzes 10d.) noriu surinkti visu norinciu skaiciu tada derinsiuos su sparku del kainos.
Apie siuos apsvietimus galite pasiskaityti:

http://www.candlepowerforums.com/vb/sho ... -Spark-SD6
http://www.cpfmarketplace.com/mp/showth ... lip-Magpad
ju psl: http://www.spark001.com/index.aspx
http://www.forums.caves.org/viewtopic.php?f=2&t=12679
http://www.laymanslights.venturous.org/ ... -headlamp/
http://budgetlightforum.com/node/6199

Taigi kam idomu duokit zinot :)

o cia smagiam pasiziurinejimui ka jie gali :)

http://www.youtube.com/watch?v=uWhgOJ14pSk

2012 05 04, Pen 13:29
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume