Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2020 08 15, Šeš 5:04

Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ] 
 Avalynė 
Autorius Žinutė
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Standartinė Avalynė
Sveiki,

manau pribrendo laikas pirkti naujus batus ir išaugti iš to amžiaus kai Kerzuotasis Simas po Karabi lakstė :) Noriu įsigyti naujus vibramus, tik nežinau nuo ko pradėt rinktis. Ar jie universalūs? tinka ir žiemai (kas man dbr labiausiai aktualu) ir vasarai (kas bus vėliau man aktualu :D )? Jurgos patarima jau žinau- svarbiausia graaažūs :D , o daugiau? :)

2008 11 20, Ket 13:20
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Avalynė
Dėl batų. Lietuvoj parduodami geriausi - Lowa Laisvės ture, bet kaina apie 700Lt. Visokių Campus nepatariu. Kainos ir kokybės santyliu optimalus variantas La Sportiva. Mano batai kainavo 450Lt su nuolaida. Nešioju antrą sezoną tiek žiema tiek vasara (kalnuose aišku). Vasarai geriau įsigyti basutes su protektorium, arba šiaip lengvus trekingo batelius ar sporbačius. Nes tampytis po kologramą ant kojos pire +20 laipsnių nepatarčiau :)

2008 11 20, Ket 14:58
Aprašymas WWW
Hado demonas
Vartotojo avataras

PS: Gedas dabar ieškosi batų, tai suvienykit savo pajėgas, pasianalizuokit rinką ir čia visiems parašykit ką gero aptikot ir kokius batus išsirinkot. Siūlau pakalbėti tiek su Robertu iš MM tiek ir su Laisvės turo chebra.

2008 11 20, Ket 16:58
Aprašymas WWW
Troglobiontas

aš irgi ieškau..
nepal extreme iš La Sportiva beprotiškai gražūs...;)
:)
ir šitie dar
http://www.laisvesturas.lt/popup.php?im ... GTX+MID+Ls

na bet aš čia iš savo ...moteriškos pusės ..

2008 11 20, Ket 17:43
Aprašymas ICQ YIM
Troglobiontas
Vartotojo avataras

mastau aie http://www.montismagia.lt/parduotuve/?prid=86 kaina prieinama ir grozis neblogas:)

2008 11 20, Ket 18:21
Aprašymas
Troglobiontas

šiaip įdomu kame tas atnaujinimas? gal kas yra išbandę nes man jie tokie pat kaip http://www.montismagia.lt/parduotuve/?prid=85
tik brangesni :?

2008 11 20, Ket 20:12
Aprašymas ICQ YIM
Trogloditas
Vartotojo avataras

Aidas rašė:
Kainos ir kokybės santyliu optimalus variantas La Sportiva.

įmesiu keletą akmenų į lasportivos daržą. Juzinu ištuos (http://www.montismagia.lt/parduotuve/?prid=108). Iš esmės buvau jais patenkintas, žiauriai patogūs, lengvi, viskas super. Bet turbūt Armėnijos kalnai buvo jiems per aštrūs, kiekvienas užkliuvimas palikdavo pėdsakus, ir gana nemažus. Pasirodo viršutinė oda labai lepi. Rezultate ta nabuko oda 10x keitė spalvą, paviršius visiškai nebeprimena prieš tai buvusio. Galiausiai plyšo ties pirštais besilankstanti dalis tarp odos ir pado. Paskutinį kartą kartu su Marčium su jais braidžiau po Mekių aerodromo rūsius (vandens beveik iki kelių), po išdžiūvimo vaizdas tikrai kraupus. deja... 2metai nepraėjo, 500lt kaip į... :roll: Kiti batai bus tikrai ne lasportivos ir labai žiūrėsiu į viršutinės odos atsparumą.

P.S. beje vidus maniškių atrodo kaip naujas, nešiot ir nešiot dar, bet išorė tragiška :?

2008 11 22, Šeš 0:11
Aprašymas WWW
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Buvau Monciuose, ziurejau Kalnu batus ir padariau isvada kad kalnu batai skirti kalnams o ne asfaltui.. as ieskau universaliu- kad tiktu ir ziema mieste nesioti, i miskus, kalnus keliauti. Kalniniai per daug kieti ir jausmas toks kaip su paciuzom vaiksciociau. Atradau vienus trekingo, kurie tokie pusiau kalnu : http://www.montismagia.lt/parduotuve/?prid=100

2008 11 24, Pir 16:53
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

Tas kas tinka viskam, netinka niekam

2008 11 24, Pir 16:55
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Smiltė rašė:
Tas kas tinka viskam, netinka niekam

ir as taip mastau, bet pirkti skirtingus batus iš Montis Magija šiltus žiemai, stiprius kalnams, lengvus trekingui, kvėpuojančius vasarai ir atsparius vandeniui kelionėms po miškus ne mano kišenei.. Ieškau optimaliausio varianto- kad tiktu žiema nešioti ir i kalnus. O visa kita apseis, issiversim su tuo ka turim :) kiek žinau dauguma mūsiškių nešioja vienus ir tuos pačius vibramus visais mano išvardintais atvejais ;)

2008 11 24, Pir 17:07
Aprašymas
Troglobiontas

Sinamonas rašė:
Atradau vienus trekingo, kurie tokie pusiau kalnu : http://www.montismagia.lt/parduotuve/?prid=100

Imponuoja svoris, pakankamai lengvi.

2008 11 24, Pir 17:29
Aprašymas ICQ YIM
Troglobiontas
Vartotojo avataras

Jurgita rašė:
Imponuoja svoris, pakankamai lengvi.

svoris visu "kalniniu" serijos pakankamai didelis.. pado lankstumo apskritai nera. Reikia susneketi su Laisves turu- gal bandom prasimust nuolaidas ten? Pabandysiu pasneket kai batus rinksiuos, nes musiskiai pakankamai daznai ten apsipirkineja.

P.S. Sportas ir Mada kalbejau del nuolaidu musu klubui, jie nieko pries, tik reikia kad atsakingas asmuo (Laura) iformintu oficialiu prasymu.

2008 11 24, Pir 18:15
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

tai kad mes sportas ir mada berods turejome nuolaidas

2008 11 24, Pir 19:49
Aprašymas WWW
Troglobiontas
Vartotojo avataras

turejom tiek, kiek kiekvienas sugebedavom issiprasyt:) oficialiai nebuvo tai iforminta

2008 11 25, Ant 10:04
Aprašymas
Vartotojo avataras

Jurgita rašė:
šiaip įdomu kame tas atnaujinimas? gal kas yra išbandę nes man jie tokie pat kaip http://www.montismagia.lt/parduotuve/?prid=85
tik brangesni :?

Sveiki.

Jurgita, Makalu ir Makalu gtx skiriasi tuo, kad pirmuju pamusalas yra Dry-Best, o antruosiuose - Gore-Tex. Tai cia paprastai ziurint kaip ir beveik skonio reikalas, taciau Gore-Tex'a praplesus vanduo tiesiog klioks i vidu ir batai bus nepataisomi.

Realiai jei batus nesiosite visur kur papuola, t.y. - mieste, rusiuose, pelkese, kalnuose, tai nepades jokios medziagos, subyres jie lygiai taip pat kaip ir bet kurie kiti.

www.no-exit.lt

2008 11 25, Ant 13:30
Aprašymas WWW
Troglobiontas
Vartotojo avataras

gal geriau tada imti pigesnius ir juos dazniau keisti? na tarkim kas du metus?

2008 11 25, Ant 14:24
Aprašymas
Troglobiontas

išbandžiau ir makalu ir makalu gtx ant savo kojos..
į makalu gtx papuolusi mano koja jautėsi kaip įtvare, l.šilta, bet jausmas keistas, o dar kai užsimoviau dvejas kojines tai net ir dviem dydžiais didesni batai atrodė maži..

po to apsiavus makalu, kažkaip apėmė erdvės jausmas :) ir atrodė batai patys eina.
išsirinkau pastaruosius.

2008 11 27, Ket 10:06
Aprašymas ICQ YIM
Trogloditas

Kokia jūsų nuomonė apie "Bestard'us"?
Arba "Tecnica" - lietuvoj yra "WinnerSport'e"?

2008 11 27, Ket 10:17
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Bestardai - lenkų campus'o brendas... kažkaip jais nepasitikiu... nors reikia klausti Saulės - ji turi juos.
Aš už gerus batus - imčiau Asolo arba Lowa. Jei nėra pakankamai pinigų - La Sportiva.

A.

2008 11 27, Ket 10:24
Aprašymas WWW
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Labai praktiška diskusija :D
Tačiau smalsu pasidarė, kodėl niekas nemini Zamerlan'u ? Aš asmeniškai esu labai konservatyvūs parduotuvių įvairovei ir prilipau prie AIC. Ten puikus kainos ir kokybės santykis. O kas liečia batus tai Bellievelle ir Zamberlan patenkino mano poreikius (nors galbūt taip šneku todėl nes nemėginau kitų gamintojų produkcijos). Aišku K2 viršūnės su nei vienais šturmuot neteko, tačiau kai kurie jau trečius metus tarnauja kaip universlai.
Įdomi Jūsų nuomonė apie šiuos gamintojus.

2008 11 28, Pen 4:55
Aprašymas
Trogloditas
Vartotojo avataras

mano reikalavimai batams buvo dar keistesni. Reikejo batu ir i darba ir po miskus ir i kalnus :) Sakot nesamone nesuderinama neimanoma. Jau 8 metus nesioju tuos gotu pamegtus dekoratyvinius kerzus. Su viena pora kerzu buvau dviejose ekspedicijose, vaiksciojau kasdien i darba tryniau po miskus ir nesiskundziu, nei pusliu pritryniau nei koja prakaitavo ir atrodo ne taip baisiai, kad negaletum eit i darba arba i susitikimus su klientais. Kai uzdengia kelnes, tai jie neatrodo labai piktai ar kazkuo ishsiskirtu nuo kitu batu. Taip kad uz 260lt turiu visiska universala. Tiesa perku tik KMM firmos, nes is patirties steelai, ir visokie break free nelaiko visai palyginus. Ir visokie ten gore-tex ir kiti pribumbasai kazkaip manes nemasina pirkt batu uz 700lt, kuriuos panaudosiu duok die 5 kartus per metus. Jei turi pinigu, ir manai kad tai svarbiausia preke, kuria tau reikia nusipirkti cia ir dabar, tada pirmyn, jei ne...na as dar pagalvociau. Kaip sakoma perki profesionalu daikta tada kai jis tau nesa pinigus :)

2008 11 28, Pen 10:38
Aprašymas WWW
Trogloditas

Na va - pagaliau gavau sau normalius batus: Bestard Explorer K WX http://www.bestard.com/frmDatArticulo.php3?id_bota=227
Trumpa "recenzija" galesiu parasyti po Arabikos ekspedicijos. Batai pasirode pakankamai patogus - auksti aulai kaip tik sniegui, labai slapioms vietoms... Pakietintos gumos juosta aplink visa bata apsaugo nuo trynimosi i astrias uolas. Auksciau esantis kevlaras - taip pat tvirtesnei apsaugai (atsparesnis uz bet kuria oda) ir tuo paciu minkstas.

Lyginant su labai tvirtos odos Explorer FG XW aukstaauliais http://www.bestard.com/frmDatArticulo.php3?id_bota=227 - yra lengvesni, daug geriau kvepuoja ir ne tokie silti (labiau multisezoniai).

P.S. Aidai - Bestard'ai - senas ispanu brandas (kaip jie raso - nuo 1940). Su lenku campusu neturi nieko bendro...

2008 11 29, Šeš 20:43
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 22 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: