Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2020 09 22, Ant 21:25

Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 Mokyklos kelionė ir Venta. 2010 m. birželis-liepa 
Autorius Žinutė
Hado demonas
Vartotojo avataras

Standartinė Mokyklos kelionė ir Venta. 2010 m. birželis-liepa
Nors iki kelionės dar nemažai laiko, bet man vis labiau norisi žinoti, kas planuoja važiuoti į šią kelionę. Kol kas planuoju kelionės datas nuo birželio 24 d. iki liepos 6 d. Planai - šių metų mokyklos supažindinimas su vertikaliais urvais ir darbai Ventos urve (topografavimas, hidroniveliavimas, galbūt rastumėm ten objektų ir kopimui ar inžineriniams darbams, jei būtų kam tai įdomu). Todėl būtų pageidautina, kad važiuotų ne vien mokykla, o ir žmonės, galintys eiti į urvus savarankiškai. Netgi jei vėl susirinktų tokia didelė komanda kaip pernai, galima pagalvoti ir apie daugiau planų.
Jei kažkam iš norinčių tokios datos netinka, galima bus derinti atskirą užsimetimą/ nusimetimą (atvažiuotų vėliau ar išvažiuotų anksčiau). Iš Lietuvos važiuosime ir grįšime traukiniais, užsimesime ir nusimesime Krymo KSS transportu.

Registruokitės, kas planuojat važiuoti (jei nesate garantuoti dėl važiavimo, registruokitės su klaustuku :) ):
1. Laura
2. ...

2010 04 13, Ant 15:36
Aprašymas ICQ
Puruša
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Mokyklos kelionė ir Venta. 2010 m. birželis-liepa
Laura rašė:
Nors iki kelionės dar nemažai laiko, bet man vis labiau norisi žinoti, kas planuoja važiuoti į šią kelionę. Kol kas planuoju kelionės datas nuo birželio 24 d. iki liepos 6 d. Planai - šių metų mokyklos supažindinimas su vertikaliais urvais ir darbai Ventos urve (topografavimas, hidroniveliavimas, galbūt rastumėm ten objektų ir kopimui ar inžineriniams darbams, jei būtų kam tai įdomu). Todėl būtų pageidautina, kad važiuotų ne vien mokykla, o ir žmonės, galintys eiti į urvus savarankiškai. Netgi jei vėl susirinktų tokia didelė komanda kaip pernai, galima pagalvoti ir apie daugiau planų.
Jei kažkam iš norinčių tokios datos netinka, galima bus derinti atskirą užsimetimą/ nusimetimą (atvažiuotų vėliau ar išvažiuotų anksčiau). Iš Lietuvos važiuosime ir grįšime traukiniais, užsimesime ir nusimesime Krymo KSS transportu.

Registruokitės, kas planuojat važiuoti (jei nesate garantuoti dėl važiavimo, registruokitės su klaustuku :) ):
1. Laura

Man rajonas ir terminai tinka, važiuoju be jokių klaustukų, na, o dėl tikslų, tai kiekvienas savus gali turėti.
2. Raimondas
P.s. Galiu į urvus eiti savarankiškai. :roll:

2010 04 13, Ant 17:51
Aprašymas
Troglobiontas
Vartotojo avataras

3. Piotr
4. Jolanta - ? (kuo greičiau stengsiuosi pati dėl to klaustuko išsiaiškinti)

2010 04 14, Tre 0:29
Aprašymas
Puruša
Vartotojo avataras

Noriu patikslinti savo dalyvavimą Karabi kelionėje. Aš planuoju jei pasiseks palikti savo džipą po gegužės kelionės Simferopolyje. Tokiu atveju gal važiuočiau su mokyklos kelionės dalyviais kartu traukiniu. Jau daugybe metu nesu važiavęs traukiniu ir tai man - egzotika. Karabi aš turiu savo darbus ir mažai dalyvausiu mokyklos programoje. Mano stovyklos dažniausia būna arti tyrimo objektų ir perkeliamos kelis kartus per ekspedicija. Taigi, aš nors ir šalia busiu, bet dirbsiu lygiagrečiai, o ne mokyklos kelionės komandoje, todėl mano numerį išmetam, kad netrukdytų jums skaičiuotis palapines, maistą ir kitką :
2. Piotr
3. Jolanta - ?

2010 04 16, Pen 9:31
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Supratau, Raimi, aš jau galvojau, kad tu tiesiog pajuokavai :) Čia tokia bėda, kai nuolat šneki nerimtai, niekas nebesupranta, kada šneki rimtai :)

4. Marija? (tik tuo atveju, jei kelionės datos keistųsi į ankstesnes, nes reikia būti LT liepos 1 d.)

Dar gali būti, kad prisijungs 4-5 ukrainiečių grupė iš Charkovo, bet dar visko gali nutikti ir kad jie visai nevažiuos.

2010 04 16, Pen 15:23
Aprašymas ICQ
Trogloditas

Aš taip pat planuoju važiuot. tačiau dėl atostogų dar turiu pasitikslint kiek vėliau...

2010 04 16, Pen 16:41
Aprašymas

Dėl savo planų laiko ir datos neapibrėžtumo kol kas pasuoju.
4. ---

2010 04 19, Pir 17:19
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Atnaujinu dalyvių sąrašą, tiesa, garantuotų dalyvių jame nedaug :(
1. Laura
2. Piotr (naujokas)
3. Jolanta? (naujokė)
4. Vilius?
5. Marius (naujokas)
6. Jurga (naujokė) ??
7. Ignas (naujokas)?
8. Saulė?
9. Jurga??
10. Ieva Kairytė
11. Urtė (naujokė)
12. Pavel (naujokas)

Neblogai, jei visi 7 naujokai važiuoja - gaunasi tikra mokyklos ekspedicija :) Dabar dar mums reikia truputį ne naujokų, kad būtų kam darbą dirbti :D

2010 04 29, Ket 0:16
Aprašymas ICQ
Hado demonas
Vartotojo avataras

Šiek tiek pasidomėjau traukinių bilietais. Taikytume tą pačią schemą, kaip ir pernai, t.y. važiuojam dviem traukiniais, persėsdami Minske, nes taip gerokai pigiau nei tiesiogiai iš Lietuvos (nes iš Vilniaus į Simferopolį važiuoja tik kupė vagonai, kurie beveik dvigubai brangesni už plackartą).

Važiavimo schema:
Birželio 23 d. vakare Vilnius-Minskas neaišku kuo ir kaip :(
Birželio 24 d. 8:44 iš Minsko išvykstam į Simferopolį. Atvykstam birželio 25 d. apie 11 val. Spėtume tą pačią dieną užsimesti į Karabi ir įsirengti stovyklą.
Grįžimas:
Liepos 5 d. išvykstam iš Simferopolio 13:35. Į Minską atvykstam liepos 6 d. apie 15:30.
Liepos 6 d. iš Minsko išvykstam kokiu nors traukiniu (arba autobusu) apie 18 val., yra keli maršrutai. Į Vilnių grįžtam tos pačios dienos vakare, apie 22-23 val.
Kelionė į abi puses turėtų kainuoti apie 380 Lt, grupei iš 10 žmonių ir daugiau traukinių bilietams duos nuolaidą.

Kol kas silpnoji kelionės vieta - nusigavimas iš Vilniaus iki Minsko. Nebėra to traukinio maršruto, kuriuo važiavome pernai ir Minske buvome paryčiais. Dabar variantai - važiuoti iš vakaro, Minske atsiduriant gana anksti, ir visą naktį praleisti Minsko stotyje iki ryto; galbūt iki reikiamos datos šiek tiek pasikeis traukinių tvarkaraščiai ir laukimo laikas stotyje sutrumpės; rasti, kas nuveža iki Minsko - užsakyti kokį mikriuką ar pan. Gal pastarajam variantui, kas nors turite kokių nors minčių ar kontaktų?

Bilietus į traukinį Minskas-Simferopolis Lietuvoje galima įsigyti likus 45 paroms iki kelionės datos, taigi pirmyn-atgal bilietus pirksime gegužės 21 ar 24 d., kad gautume kuo geresnes vietas.

Taigi prašymas visiems - iki gegužės 20 d. apsispręskite, ar važiuojate ir perveskite man už kelionę 600 Lt. (tokia prognozuojama apytikslė visos kelionės kaina - Baltarusijos vizos, bilietai, maistas, užsimetimas ir pan.). Jei negalite visos sumos pervesti iškart, rašykite man, susitarsime.

Jei kažkas iki to laiko nebūsite tikri, kad tikrai važiuosite, prisijungti galėsite ir vėliau, tik su traukinio bilietais tuomet galimi keli sprendimai: mes iškart nuperkam jums bilietus, kuriuos, jei nevažiuosite, grąžinsime arba juos panaudos kitas važiuojantis žmogus; bilietai jums perkami vėliau už didesnę kainą (nes nebus grupinės nuolaidos) ir nebūtinai tam pačiam vagone kaip visiems. Man labiau patinka pirmas variantas, t.y. nupirkti vieną-du rezervinius bilietus abejojantiems ir jau po to žiūrėti. Tokiu atveju galima pervesti pinigus ne už visą kelionę, o tik dalį už bilietus.

Imantiems atostogas darbe: jų reikės nuo birželio 24 iki liepos 6 d. Bet turėkite omenyje, kad birželio 24 - šventė, 25 d. taip pat bus nedarbo diena ir perkelta į kitą datą (tik nežinau kokią), liepos 5 d. - taip pat bus nedarbo ir perkelta į kitą datą. Tai realiai reikėtų imti savaitės arba savaitės ir vienos dienos trukmės atostogas.

2010 05 08, Šeš 0:01
Aprašymas ICQ
Aktyvus speleologas

Dar yra autobusai Vilnius-Minskas. Kainuoja brangiau, bet gal bus palankesnis laikas? Manau, verta pasidomėti.

2010 05 08, Šeš 17:21
Aprašymas
Trogloditas

Tai kaip supratau - darbo dienos yra: 06.28-07.02 ?

2010 05 10, Pir 11:51
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Vilius rašė:
Tai kaip supratau - darbo dienos yra: 06.28-07.02 ?

Taip, ir tik klausimas dėl birželio 25 d. - kada ji perkelta ir bus atidirbama. Ar birželio mėnesį anksčiau, ar liepos mėnesį į liepos 3 d. Darbo personalo skyrius turi žinoti.

2010 05 10, Pir 14:34
Aprašymas ICQ
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Cituoti:
Kol kas silpnoji kelionės vieta - nusigavimas iš Vilniaus iki Minsko ... Dabar variantai - važiuoti iš vakaro, Minske atsiduriant gana anksti, ir visą naktį praleisti Minsko stotyje iki ryto;

Tai čia man atrodo - vienas didesnių kelionės pliusų - pasivalkatauti po naktinį Minską :)
Bandau planuotis atostogas, tik kolkas mano tikimybė vykti ~30% :(

2010 05 10, Pir 17:49
Aprašymas WWW

Poilsio dienų perkėlimo 2010 metais
(Žin., 2009, Nr. 150-6728). Minėtu teisės aktu Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarė 2010 metais įmonėse, įstaigose ir organizacijose, finansuojamose iš valstybės ir savivaldybių biudžetų, perkelti šias poilsio dienas:
iš birželio 19 d., šeštadienio, į birželio 25 d., penktadienį;
iš liepos 10 d., šeštadienio, į liepos 5 d., pirmadienį

2010 05 10, Pir 20:10
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Pranske rašė:
Cituoti:
Kol kas silpnoji kelionės vieta - nusigavimas iš Vilniaus iki Minsko ... Dabar variantai - važiuoti iš vakaro, Minske atsiduriant gana anksti, ir visą naktį praleisti Minsko stotyje iki ryto;

Tai čia man atrodo - vienas didesnių kelionės pliusų - pasivalkatauti po naktinį Minską :)
Bandau planuotis atostogas, tik kolkas mano tikimybė vykti ~30% :(

Nu matai, yra rizika, kad kas nors nusivalkataus ir nepateks į rytinį traukinį :D

2010 05 10, Pir 22:22
Aprašymas ICQ
Hado demonas
Vartotojo avataras

Miglė rašė:
(Žin., 2009, Nr. 150-6728). Minėtu teisės aktu Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarė 2010 metais įmonėse, įstaigose ir organizacijose, finansuojamose iš valstybės ir savivaldybių biudžetų, perkelti šias poilsio dienas:

Geras - pasiimi tik 5 d. atostogų - nuo 06-28 iki 07-02 ir atostogauji 14 dienų :)

2010 05 12, Tre 15:33
Aprašymas WWW
Puruša
Vartotojo avataras

Aidas rašė:
Miglė rašė:

Geras - pasiimi tik 5 d. atostogų - nuo 06-28 iki 07-02 ir atostogauji 14 dienų :)

Man paskutiniu metu sunku perprasti darbo ir poilsio laiku skaičiavimus. Gal galima tiksliau pasakyti kada išvažiuoti ir kada grįžti, kad gautus iš 5 darbo 14 atostogų?

2010 05 12, Tre 16:53
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Vernas rašė:
Man paskutiniu metu sunku perprasti darbo ir poilsio laiku skaičiavimus. Gal galima tiksliau pasakyti kada išvažiuoti ir kada grįžti, kad gautus iš 5 darbo 14 atostogų?

Išvažiuoji birželio 24 (gali net 23 vakare), grįžti liepos 6 d. Šiame laikotarpyje birželio 24-27 ir liepos 3-6 yra nedarbo, t.y. du ilgieji savaitgaliai papuola.

2010 05 12, Tre 23:12
Aprašymas ICQ
Puruša
Vartotojo avataras

Laura rašė:
Vernas rašė:

Išvažiuoji birželio 24 (gali net 23 vakare), grįžti liepos 6 d. Šiame laikotarpyje birželio 24-27 ir liepos 3-6 yra nedarbo, t.y. du ilgieji savaitgaliai papuola.

Na man gaunas tik 13. Žinoma galima priskaiciuot 23d vakara (6val), bet su tokiu pačiu pasisekimu tada galima skaiciuoti 7d nakti (7val), juk i darba tik 8 val ryte reik eiti. Žodžiu, niekaip nesuskaičiuoju 14.
P.s. Bukim bėdni, bet teisingi. Paskutine kelione buvau 18 dienų išvažiavęs į Karabi,tai pasirode labai trumpai :cry:

2010 05 13, Ket 7:16
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Jo gaunasi 13 dienų... o kada antros pakopos speleologų mokymai Karabi? Rūpinuosi savo stažorių-amazonių komanda :)

2010 05 13, Ket 9:23
Aprašymas WWW
Puruša
Vartotojo avataras

Aš tai žaviuosi jūsų pasiaukojimu ir nedėkingu speleo mokymo darbu. Per savo gyvenimą daug seminarų ir apmokymų organizavau, tačiau tie žmonės kažkur išgaravo arba vėliau man netiko keliauti kartu, net trukdė, tai supratau, kad tame reikale reik būti truputį egoistu, galvoti tik apie savo keliones ir urvų ekologiją, o ne apie Lietuvos speleologijos patriotinį vystymą. Kiekvieno naujo žmogaus apmokymas speleologijos siejasi su betiksliu urvų praėjimu, tam, kad jį sudominti ir apmokinti, tai didelė kaina laiko ir ekologijos prasme, o jei tie naujokai dingsta ir reik mokinti kitus, tai didelis praradimas.

2010 05 13, Ket 10:26
Aprašymas
Hado demonas
Vartotojo avataras

Dėmesio! Kitą ketvirtadienį gegužės 20 d. 19 val. AIC darom susirinkimą dėl kelionės. Galėsite perduoti pinigus, aptarsim važiavimo laikus, kelionės planus, kas už ką atsakingas ir pan.
P.S. Kas norite atsiimti speleo.lt marškinėlius, galite ten užsukti :)

2010 05 13, Ket 15:36
Aprašymas ICQ
Hado demonas
Vartotojo avataras

Kelionės dalyvių sąrašas:
1. Laura (vadovė)
2. Kristina
3. Ieva Kairytė
4. Ieva Kieraitė
5. Vilius
naujokai:
6. Piotr
7. Jolanta
8. Pavel
9. Urtė
10. Jurga
11. Ignas

Atsakomybės:
Finansai - Laura
Įranga - Vilius ir Pavel
Maistas - Jolanta ir Ieva Kairytė
Vaistinėlė - Ieva Kieraitė ir Jurga
Ekologija - Kristina
Baltarusijos vizos - Ieva Kairytė
Fotografas - ? (panašu, kad fotografuos visi kuo pakliuvo)

Taip pat kelionės dalyviams sukūriau atskirą konferenciją krymas[eta]speleo.lt. Jau parašiau į ją laišką, jei kas negavote - šaukit :)

2010 05 21, Pen 0:02
Aprašymas ICQ
Hado demonas
Vartotojo avataras

Standartinė Kelionės bilietai
Jau nupirkti kelionės bilietai pirmyn ir atgal.
Pirmyn: Iš Vilniaus išvažiuojame birželio 23 d. 22.38 traukiniu į Minską. Minske būsim 24 d. 02.58 nakties. Ryte traukinys išvyksta iš Minsko 8.44 ir atvyksta į Simferopolį birželio 25 d. 10.39.

Atgal: Iš Simferopolio traukinys išvyksta liepos 5 d. 13.35. Į Minską atvyksta liepos 6 d. 16.12. Iš Minsko traukinys išvyksta 18.14 ir Vilniuje būsim liepos 6 d. 22.05.

2010 05 26, Tre 15:02
Aprašymas ICQ
Aktyvus speleologas
Vartotojo avataras

Aš vis dar negavau atsakymo, dėl atostogų, laukiu ant dienų... bet kaip supratau, jau į šitą kelionę pavėlavau ? :roll:

2010 05 27, Ket 13:56
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: