https://forum.speleo.lt/

Fotokonkursas METŲ SPELEONUOTRAUKA 2013
https://forum.speleo.lt/viewtopic.php?f=3&t=1417
Puslapis 11

Autorius:  Laura [ 2013 12 23, Pir 1:27 ]
Pranešimo tema:  Fotokonkursas METŲ SPELEONUOTRAUKA 2013

Šie metai jau aštunti, kai speleoklubas "Aenigma" skelbia fotokonkursą „METŲ SPELEONUOTRAUKA 2013“, skirtą geriausiai speleologinės tematikos nuotraukai išrinkti. Kviečiame dalyvauti visus, kurie 2013 metais buvo urve ir turi gražių tai įrodančių nuotraukų.

Dėmesio tiems, kurie dalyvauja ne pirmą kartą: šiemet kiekvienas dalyvis gali pateikti mažiau nuotraukų - priimame po 5 nuotraukas iš kiekvieno dalyvio. Atidžiai atrinkite geriausias savo nuotraukas.

Iki 2014 m. sausio 07 d. galite siųsti savo nuotraukas adresu photo[eta]speleo.lt. Pagrindiniai reikalavimai: nuotraukos turi būti nufotografuotos 2013 metais ir jose turi būti bent vienas elementas, susijęs su speleologija (urvas, įranga, speleologas). Išsamius reikalavimus nuotraukoms ir konkurso eigos aprašymą rasite konkursui skirtame skyrelyje: http://www.speleo.lt/index.php?id=566


PRIZAI:

Pirmąją vietą užėmusios nuotraukos autorius bus apdovanotas firminiais speleo.lt marškinėliais ir speleoklubo "Aenigma" įsteigtu prizu - Petzl firmos nusileidimo įtaisu STOP.

Antrąją vietą užėmusios nuotraukos autorius bus apdovanotas firminiais speleo.lt marškinėliais ir speleoklubo "Aenigma" įsteigtu prizu - Petzl firmos žumaru ASCENSION.

Trečiąją vietą užėmusios nuotraukos autorius bus apdovanotas firminiais speleo.lt marškinėliais ir speleoklubo "Aenigma" įsteigtu prizu - trimis Petzl firmos karabinais OK.

Geriausiai pasižymėjęs lietuvis autorius bus apdovanotas atskiru prizu ;)

Autorius:  Laura [ 2014 01 08, Tre 23:34 ]
Pranešimo tema:  Balsuokite!

Prasidėjo antras speleoklubo „Aenigma“ organizuojamo fotokonkurso „METŲ SPELEONUOTRAUKA 2013“ etapas! Jau galite pamatyti dalyvių atsiųstas nuotraukas, balsuoti už jums patikusias ir jas komentuoti. Šiemet fotokonkursas startavo vangiau nei ankstesniais metais, bet paskui įsivažiavo. Turime ne ką mažiau dalyvių nei anksčiau - 29 iš 11 skirtingų valstybių, o kadangi sumažinome iš vieno dalyvio priimamų nuotraukų kiekį nuo 15 iki 5, nuotraukų skaičius mažesnis, bet vis tiek įspūdingas - 119. Ir daugelis jų - tikrai labai geros!
Nuotraukos eksponuojamos mūsų internetiniame fotoalbume http://galerija.speleo.lt/v/fotokonkursai/metu_nuotrauka_2013/ .

Balsuoti už nuotraukas bus galima iki 2014 m. vasario 07 d. Balsavimas internetu anoniminis.

Kaip balsuoti? Tiesiog pažymėkite nuo vienos iki penkių žvaigždučių, matomų po nuotrauka, ir spragtelėkite pele. Skaičiuojant publikos balsus į žvaigždučių skaičių nebus atsižvelgiama, bus skaičiuojamas tik bendras balsavusiųjų už nuotrauką kiekis.

Įdomioji statistika:

- Gausiausiai dalyvaujanti šalis tradiciškai išlieka Rusija - 9 dalyviai iš įvairių jos kampelių atsiuntė 39 nuotraukas.
- Antroje vietoje pagal dalyvių skaičių - Lietuva. Po šiokių tokių paraginimų broliai lietuviai susigriebė ir penkiese pateikė 14 nuotraukų.
- Ukraina taip pat neatsilieka: 4 dalyviai pateikė 18 nuotraukų, o vieną dalyvį turime nekonkursinėje programoje.
- Likusias nuotraukas pateikė dalyviai iš įvairių Europos šalių: Italijos, Ispanijos, Slovėnijos, Kroatijos, Slovakijos, ir iš tiek tiek toliau - JAV, Brazilijos ir Pietų Afrikos.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/