https://forum.speleo.lt/

Pabaiga
https://forum.speleo.lt/viewtopic.php?f=6&t=124
Puslapis 11

Autorius:  Vernas [ 2006 03 16, Ket 0:42 ]
Pranešimo tema:  Pabaiga

Šios mokyklėlės tikslas - parodyti vienos raitazijos kūrimo kelią, neslepiant ir nemalonių niuansų.
Jeigu jūs nueitumėte į mėsos ruošimo cechą ir pamatytumėte, kokį kelią mėsos gabaliukas įveikia, kol pasidaro gardus šašlyko kąsnelis, tuomet tą dieną tikrai būtumėte be apetito.

Ar pamokėlės turėjo prasmę ar ne, spręsti jums. Aš galvoju, kad tikslo nepasiekiau: nesugebėjau išaiškinti skaitytojams, kad nesu visažinis, jog man pačiam reikalinga pagalba. Prašiau supažindinti mane su naujais draugais, prašiau papasakoti savo nuotykius ir baimes, prašiau naujų idėjų raitazijų kūrimui, bet gavau labai nedaug, ir tik iš kelių žmonių. Bandžiau padidinti aktyvumą forume, iššaukdamas neigiamus pasisakymus - buvo svarbu išjudinti abejingus. Tuo tikslu atsirado pamokėlė apie svetimus laiškus. Net vaikui aišku, kad jų skaityti negalima, tačiau daugelis tai praleido tarytum nepastebėję. Viskas, kas vyksta, lai vyksta savaime. Manęs tai neliečia.

Labai gaila, bet mokyklėlės programa baigėsi ir atėjo laikas paskelbti atostogas. Be jūsų idėjų ir raitazijos ilgai negyvuos. Žinoma, teorinė galimybė pratęsti mokyklėlės praktiką yra, bet praktiškai nereali. Sakykim, įvyktų stebuklas ir žmonės pradėtų aktyviai papildyti pamokėles savo komentarais, laiškais, idėjomis.... tada, aišku, nebūtų kur trauktis - mokyklos veiklą reikėtų pratęsti, atskleidžiant vis daugiau sunkių temų ir užkulisių. Tačiau šiuo metu neverta apie tai net kalbėti...
Iki pasimatymo, kai tik to panorėsite.

Autorius:  Aidas [ 2006 03 16, Ket 12:20 ]
Pranešimo tema:  Pabaiga

Jo, labai gaila mokyklėlės...

Ji inešė nemažai sąjūdžio forume... bet sprendžiant pagal save galiu pasakyti, kad jos tempas buvo per didelis... tiesiog nespedavau visko net perskaityti... gal tai ir buvo Verno klaida, dėl ko speleoforumo dalyviai patapo tokie vangūs - lyginant su ažiotažu, kuris kilo spėliojant kas yra "lemputė". Manau būtų pakakę vienos pamokėlės į mėnesį :?

Aidas

Autorius:  Neringa [ 2006 03 16, Ket 14:48 ]
Pranešimo tema: 

Ten kur pabaiga, ten pat yra ir pradžia. Kitaip sakant, viskas eina ratu ir nėra nei pradžios nei pabaigos. Viskas čia yra gerai - mokymas nenutruko, mes tiesiog kiekvienas einame, gilinamės, mokomės savo tempu...
O pamokėlės tai įdomios, tik dėl laiko stokos pasireiškė toks neaktyvumas.
Lauksime pakol grįši iš atostogų :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/